Гръцка битова химия на добри цени

spirosi

Active Member
Здравейте колеги,
От известно време внасям гръцки химия, основно почистващи, прах и гел за пране и омекотители за пране. Преди няколко дена договорих супер цени за много голяма гама от един гръцки склад на едро. Цените са уникални но минималното количество за покупка е едно пале от вид. Тоест всеки продукт който взимам трябва да е минимум едно пале за да получа тези цени. Моята търговия все още не е достатъчно силна за да работя с такива количества и затова търся партньори с който да делим поръчките.
Към момента сме 2ма човека и търся още някой който иска да се включи, че хем да вземем повече като вид продукти хем да са на хубави цени.

Ако някой има интерес моля пишете.
В същата търговия има доста други видове продукти така, че ако някой се интересува от нещо друго за внасяне от гърция мога да му внеса.
 
От: Гръцка химия на добри цени

В първия момент помислих, че гръцки стероиди имаш на добри цени, щяхме да им намерим пазар, то било битова химия... :)
 
От: Гръцка химия на добри цени

Стига да има пазар може да се мисли за нещата

В първия момент помислих, че гръцки стероиди имаш на добри цени, щяхме да им намерим пазар, то било битова химия... :)
 
От: Гръцка битова химия на добри цени

нали има етикети на български щото ще изгори магазина, който ги продава...
 
От: Гръцка битова химия на добри цени

За нещата който съм внасял до сега има. За нови който се изберат ще бъдат направени също. Сертификати за качество също са задъжителни при мен.
 
От: Гръцка битова химия на добри цени

Малко по късно днес или утре го имаш.
 
От: Гръцка битова химия на добри цени

Здравейте колеги,
От известно време внасям гръцки химия, основно почистващи, прах и гел за пране и омекотители за пране. Преди няколко дена договорих супер цени за много голяма гама от един гръцки склад на едро. Цените са уникални но минималното количество за покупка е едно пале от вид. Тоест всеки продукт който взимам трябва да е минимум едно пале за да получа тези цени. Моята търговия все още не е достатъчно силна за да работя с такива количества и затова търся партньори с който да делим поръчките.
Към момента сме 2ма човека и търся още някой който иска да се включи, че хем да вземем повече като вид продукти хем да са на хубави цени.

Ако някой има интерес моля пишете.
В същата търговия има доста други видове продукти така, че ако някой се интересува от нещо друго за внасяне от гърция мога да му внеса.

Здравей. И мен ме интересуват цените и продуктите, които предлагаш.
 
От: Гръцка битова химия на добри цени

Здравей! И аз се включвам към хората, желаещи повече информация.
 
От: Гръцка битова химия на добри цени

Дай имейл на лично да ти пратя някоя снимка
 
От: От: Гръцка битова химия на добри цени

Не си. Нямам нищо получено. Трябват ти 10 поста за да можеш да пращаш съобщения а ти имаш само 2.

Изпратих ти лично съобщение.
 
От: От: Гръцка битова химия на добри цени

Не си. Нямам нищо получено. Трябват ти 10 поста за да можеш да пращаш съобщения а ти имаш само 2.

Имейла ми е същия като никнейма плюс @abv.bg
 
От: Гръцка битова химия на добри цени

Имаш поща :)
 
От: Гръцка битова химия на добри цени

Изпратих ти 6 снимки - 2 мейла по 3 снимки..нищо друго ?
 
От: Гръцка битова химия на добри цени

Красиви снимки. Но цени няма. Интересуват ме също цена на Доместос и Калгон. Да разбирам ли, че цените на каталога са твоите цени.
 
От: Гръцка битова химия на добри цени

Това са цените на който се купуват продуктите. Аз надценка не слагам, търся с някой да си поделя стоката и инвестицията, не да изкарвам от вас. Това са цените на човека от който купувам. Цените са на място в Гърция. Купуваме ги от там и ги вкарваме в БГ. Цените са БЕЗ ДДС. ДДС-то се начислява в последствие в България а не при покупката на място за да се избягва двойното данъчно облагане според устава на ЕС. Само за справка ДДС-то в гърция е с 3% по високо от нашето което нас ни облагодетелства.
 
От: Гръцка битова химия на добри цени

Здравей!Форума не позволява да пращам ЛС и да изписвам е-мейл. Дискриминация към новобранците. gone_89маймунаmail.bg Ако може подробности. Благодаря!
 
От: Гръцка битова химия на добри цени

Здравей, темата актуална ли е още? За мен е важно, а и за други дали тези продукти се предлагат в търговската мрежа (имат ли аналог в България, познати ли са? )
 

Горе