Гръцко гладно нема

От: Гръцко гладно нема

Недей извърта думите, дай ми линк за този цитат,,, само да не е от Блиц
Тука май доста хора не разбират демокрацията, демокрацията в една държава е свободния избор за бъдещето, а отговорностите за стари задължения, трябва да се поемат от всички страни в дълга, включително и кредиторите,,, не можеш да заробваш със стари дългове, не сме робовладелци нали,,, който е давал кредити да си е правил сметката, няма да плащат гръцките бебета
Ай сектир от демократи, язе съм дзенбудис

Пич, много ме радваш с неадекватните си писания. :D Обясни ми какво значи "стари задължения"????

Ти така ли ще кажеш ако изтеглиш ипотечен кредит (35г.) за една голяма къща и като ти се роди дете ще спреш да плащаш, щото нали "няма да го плащат моите деца тоя стар дълг" ахахахахах

Мислене тип - както и когато на мен ми изнася...другите са виновни - аз съм ангел.

Ей, тъпотията ходи по хората, ама яко се е застояла във форума, заклевам се!
 
От: Гръцко гладно нема

Като не можеш да връщаш, няма да харчиш. Сега ще ги е*ат дружно. Може и за добро да е, бъдещето ще покаже.

Това в Гърция е лихварство, нали лихварите си имат ФИЧ и другите пички майни за рейтинг,,, да не са им давали толко и на такъв персент, шиги ева лихварите,,, те да не искат робовладелски строй, що не са усеферят
 
От: От: Гръцко гладно нема

Това в Гърция е лихварство, нали лихварите си имат ФИЧ и другите пички майни за рейтинг,,, да не са им давали толко и на такъв персент, шиги ева лихварите,,, те да не искат робовладелски строй, що не са усеферят

Някой да ги е карал насила ГЪрците да лапат мангизи??? А? АЙде по-сериозно! Кажи сега ти така ли ще кажеш като ти се роди дете и си изтеглил ипотечен кредит? Това ли ше ти е довода да спреш да плащаш - щото е старо задължение" ?
 
От: От: Гръцко гладно нема

Пич, много ме радваш с неадекватните си писания. :D Обясни ми какво значи "стари задължения"????

Ти така ли ще кажеш ако изтеглиш ипотечен кредит (35г.) за една голяма къща и като ти се роди дете ще спреш да плащаш, щото нали "няма да го плащат моите деца тоя стар дълг" ахахахахах

Мислене тип - както и когато на мен ми изнася...другите са виновни - аз съм ангел.

Ей, тъпотията ходи по хората, ама яко се е застояла във форума, заклевам се!

Ти си ного прост
Ами ако си теглил заем, си го изтеглил ти и си носиш персонална отговорност, ама за правителството на една държава ще носиш ли лична отговорност,,, философий
 
От: От: От: Гръцко гладно нема

Ти си ного прост
Ами яко си теглил заем, си го изтеглил ти и си носиш персонална отговорност, ама за правителството на една държава ще носиш ли лична отговорност,,, философий

А това правителство от Киборги ли се състои бре?!?!?!? ХАхахах

Страшна логика еййй, думи нямам. Точно с това ви е извинението - правителството е виновно, не хората. Хората са спали тогава или са били заети да мушкат кИфтета с парите които са им давали? Кое от двете?

Да си чувал за споделена отговорност? Kaквато има при, О ИЗНЕНАДА - ДЕМОКРАЦИЯТА :lol: Нали народа избира правителството? Нали е демокрация? Значи тука не са отговорни хората, а киборгите, нали“?

Комунетата точно това правят, обаче - цоцат пари, псоле прехвърлят вината - на правителството, на кредитори, на илюминатите, а марсианците.

Ако да си глупав бе престъпление ти щеше да лежиш в затвора всеки ден по няколко часа! :D:D
 
Последно редактирано:
От: От: От: От: Гръцко гладно нема

А това правителство от Киборги ли се състои бре?!?!?!? ХАхахах

Страшна логика еййй, думи нямам. Точно с това ви е извинението - правителството е виновно, не хората. Хората са спали тогава или са били заети да мушкат кИфтета с парите които са им давали? Кое от двете?

Да си чувал за споделена отговорност?

Комунетата точно това правят, обаче - цоцат пари, псоле прехвърлят вината - на правителството, на кредитори, на илюминатите, а марсианците.

Ако да си глупав бе престъпление ти щеше да лежиш в затвора всеки ден по няколко часа! :D:D
Амчи ти ши плашаш ли милярдите на Бойко, шото язе не съм съгласен
 
От: От: От: От: Гръцко гладно нема

Амчи ти ши плашаш ли милярдите на Бойко, шото язе не съм съгласен

Аааа сега сменихме темата с Боко, щото нямаме аргументация? Дооообре.

Тогаз гоу ту МасидоНия Да са бийш с лошите Алабанци, да праИте милиарди от паметници на АЛександър велики и други царе като Цар КИро и Burger KIng! :lol:
 
От: От: От: От: Гръцко гладно нема

Аааа сега сменихме темата с Боко, щото нямаме аргументация? Дооообре.

Тогаз гоу ту МасидоНия Да са бийш с лошите Алабанци, да праИте милиарди от паметници на АЛександър велики и други царе като Цар КИро и Burger KIng! :lol:

Ама верно си просТ, ти като си шоп кво ще правиш и къди ши ходиш, дървен шоп такъв,,, Сите сми Българи
 
От: От: От: От: Гръцко гладно нема

Ама верно си просТ, ти като си шоп кво ще правиш и къди ши ходиш, дървен шоп такъв,,, Сите сми Българи

Абе ти си най-знаещия и логично мислещия икономист/ политик у целиО форум, ве!!!! :D

От твоите разсъждения разбрахме, че:

1. Демокрация не е когато народът избира правителствата.
2. Именно тези правителства (на киборгите) са виновни за теглените заеми
3. Не съществува друга освен персоналната отговорност
4. Не се кефиш на Боко щото не се облагодетелстваш директно от парите, дето са взели.

Да пропуснах нещо?

Ааа, да и отново...

5. Ако да си глупав бе престъпление ти щеше да лежиш в затвора всеки ден по няколко часа!
 
От: От: От: От: От: Гръцко гладно нема

Абе ти си най-знаещия и логично мислещия икономист/ политик у целиО форум, ве!!!! :D

От твоите разсъждения разбрахме, че:

1. Демокрация не е когато народа избира правителствата.
2. Именно тези правителства (на киборгите) са виновни за теглените заеми
3. Не съществува друга освен персоналната отговорност
4. Не се кефиш на Боко щото не се облагодетелстваш директно от парите, дето са взели.

Да пропуснах нещо?

Ааа, да и отново...

5. Ако да си глупав бе престъпление ти щеше да лежиш в затвора всеки ден по няколко часа!

Кажи си че си фен на Бойко, другото го знам
Приятелю, ти ни можеш да казваш на гърците какво да правят, защото имат умно правителство, което реши самите гърци да решат с референдум, а това е чиста демокрация
И що ревеш, щото гърците са по демократични от нази ли, значит завиждаш тъка ли е, ааа
 
От: От: От: От: От: Гръцко гладно нема

Кажи си че си фен на Бойко, другото го знам
Приятелю, ти ни можеш да казваш на гърците какво да правят, защото имат умно правителство, което реши самите гърци да решат с референдум, а това е чиста демокрация
И що ревеш, щото гърците са по демократични от нази ли, значит завиждаш тъка ли е, ааа

Ето, че ме нарочи за фен на тиквата... Хахах Ще ти се ;)

И пак си противоречиш. Значи предишните правителства на киборгите са лоши. ТОгава е нямало демокрация, а това сега е уникално , различно и вече се съставлява от истински хора от народа, така ли?

А относно думата, която ползваш - Демокрация

question-31842991.jpeg
 
От: Гръцко гладно нема

Гръцкото правителство си защитава интересите, за разлика от нашите ебалници.
Според мен ще договорят най-изгодните условия сключвани някога с кредиторите.
 
От: Гръцко гладно нема

Е ти па каот децата картинки ми пускаш,,, на колко годинки си
,

На нито един мой въпрос не отговори досега. За мен този разговор приключи. Купувай билет за влака и директно в Атина на купон ;) Лека от мен.
 
От: Гръцко гладно нема

На нито един мой въпрос не отговори досега. За мен този разговор приключи. Купувай билет за влака и директно в Атина на купон ;) Лека от мен.

Леки сънища, ти и без това си заспал,
А за въпросите ако може да ги подредиш в един въпросник и ще ти отговоря
 
От: Гръцко гладно нема

Нищо няма да се промени.
 

Горе