Г. си прават майтап с мен

vetzkov

Well-Known Member
преди една седмица г. ми махна сайта с хапчетата от индескираните , промених го смених тайтълите на постовете и ме вкара за по малко от 24 4аса и от 2 дни гледам по 8 посещения и реших да провера къде е проблемът и хоп - пак са ме деиндексирали , направо незнам какво да правя вече ;(
 
няма ядове :) до колкото гледам последните 2 седмици има супер чистка на спама и некви преобразования на алгоритъма се подготвят :( И аз бяха така...три сайта вън от индекса за около седмица и после си върнаха позициите ... нема са плашиш
 
ужас е тоя Г нещо почна драстично да ме изнервя от няколко месеца първо кликовете на адсенс са и деиндексира ...
 
Да кофти е тази търсачка наполседък.А и спама не го чисти - вижте по първите позиции какви спамарчета има (за която и да е ниша). Тези са трудните за Гугъл, а хората с обикновени сайтове лапат само защото тамплейта им се среща често в мрежата. :) И говориме само за доблиран код, не за текст, картинки, графики и тн.:)
 
Някой правил ли е следният експеримент с готовите темплейти:

Размесваме подредбата на правилата в css файла без да променяме йерархията и променяме имената на класовете и id-тата на таговете.

Дали ще заблудим Гугъл, че темплейта е уникален?
 
абе и на мен започна да ми писва вече.... тоя сайт http://www.diet---pills.info има доста линкове към него и все още не е индексиран, само дето плащах за пренаписване на текстове :D
къде мислите, че може да е проблема ?
доколкото бях чел уш hoodia-та не е банната или се лъжа


П.С.
май малко оспамих темата :|
 
абе и на мен започна да ми писва вече.... тоя сайт http://www.diet---pills.info има доста линкове към него и все още не е индексиран, само дето плащах за пренаписване на текстове :D
къде мислите, че може да е проблема ?
доколкото бях чел уш hoodia-та не е банната или се лъжа


П.С.
май малко оспамих темата :|

На какъв език е сайта? Ако си платил за EN направо си си дал парите на вятъра според мен, пич. Ако това е английски едва ли ще конвертва. Успех. Сори че не е по въпроса, ама да си знаеш...
 
И аз съм с същия темплейт, батка ама съм индексиран изчакай още малко ако нестане махай го:).И аз взех да се замислям дали да не го махна, че незнам кво му има ама чакам по 7-10 дена да ми индексира някоя нова страница, текст или нещо ако променя:evil:Малко с закъснение ама ги индексира

Миналия петък смених текста от хоума днес ми го индексира чак.Тука грешката беше моя направих един малък гаф в кода :oops: вчера го оправих ама ме индексира с сгафения код, що така стана незнам ама да видим до другия петък да ли ще ме преиндексира:D

ПС: Имаш на няколко страници долу Hoodia с тире, да не е там проблема?
 
Последно редактирано:

Горе