ДЖИНГЪЛ БЕЛС... 1000 ЛЕВА ЗА ПИСАНЕ НА СТАТИИ!

От: ДЖИНГЪЛ БЕЛС... 1000 ЛЕВА ЗА ПИСАНЕ НА СТАТИИ!

AMOUNE, изтрии си цялата, поща, защото сигурно ще те пръснат от писма :lol:

Не знам, но някакси много странно ми изглежда, да търся да наема човек, и той да ми каже "може да ме намериш еди къде си", а пък реално, ТОЙ кандидаства за работата..
weird stuff..

Успех с "конкурса" на всички! ;)
 
От: ДЖИНГЪЛ БЕЛС... 1000 ЛЕВА ЗА ПИСАНЕ НА СТАТИИ!

:D

Доста успешно попадаш на ХОРА :)
И аз не мога честно, да разбера защо професионалистите не биха се класирали сред нормалните/честни/мили/работливи/такдалеее хора

Мисля че правиш грешка (ако има значение изобщо), рискуваш да се разправяш с десетки краснописци като тоз пич по-горе :)


Не мисля, че преди съм работил или дори разговарял с тебе, за да ме оценяваш по какъвто и да било начин.
 
От: ДЖИНГЪЛ БЕЛС... 1000 ЛЕВА ЗА ПИСАНЕ НА СТАТИИ!

Еми така е бате..като пишеш със шести ник :wink: Като влезеш с редовният, тогава ще се изясниме дали сме работили или разговаряли...а това защо влизаш със шестият ще оставя друг да анализира :)
 
От: От: ДЖИНГЪЛ БЕЛС... 1000 ЛЕВА ЗА ПИСАНЕ НА СТАТИИ!

Еми така е бате..като пишеш със шести ник :wink: Като влезеш с редовният, тогава ще се изясниме дали сме работили или разговаряли...а това защо влизаш със шестият ще оставя друг да анализира :)

Не знам как установи факта, че това ми е шести ник.Това всъщност ми е първи ник и ако има някакъв начин да се провери съветвам всеки, който иска да го направи.От скоро пиша в този форум и не знам какво имаш против мене,а и честно казано не ме интересува, по-добре си гледай собствените си интереси.Сега спри да пишеш в темата, защото това вече се нарича спам.
 
От: ДЖИНГЪЛ БЕЛС... 1000 ЛЕВА ЗА ПИСАНЕ НА СТАТИИ!

Здравейте, бих искала и аз да ви предложа услугите си. Моля, пишете ми на скайп nici_nasi_nova ,
за да изпратя предложението си и примерни статии.
Поздрави!
 
От: ДЖИНГЪЛ БЕЛС... 1000 ЛЕВА ЗА ПИСАНЕ НА СТАТИИ!

Не е нужно да си психолог за да направиш най-елементарното съждение, че: Никой не би казал "от скоро пиша във форума", а в същото време има 3 мнения и всъщност нищо не е писал с този ник / "не си спомням да съм работил с теб" - няма и как да си спомниш ако си бил с 3 мнения в този форум... :)

Изобщо детските ти постановки си ги върти в детската градина :)
Иначе естествено нямам нищо против теб. Коментирах пред Амоун никът ти в скайпа... сигурно не си се сетил.
 
От: ДЖИНГЪЛ БЕЛС... 1000 ЛЕВА ЗА ПИСАНЕ НА СТАТИИ!

На каква тема са статиите, ако не е тайна?
В момента не мога да кандидатствам, но ми стана любопитно.
 
От: ДЖИНГЪЛ БЕЛС... 1000 ЛЕВА ЗА ПИСАНЕ НА СТАТИИ!

интересно ми е как сега сами ще се изцакат "авторите" на такива статии. И ако някой каже, че ще ти напише 250 статии за тея пари, дали смяташ, че ще се качествени?
 
От: ДЖИНГЪЛ БЕЛС... 1000 ЛЕВА ЗА ПИСАНЕ НА СТАТИИ!

за да избегнем излишни постове, искам да ви кажа най искренно и откровенно че е абсурдно дори да си помислите че някой ще ми каже пиши ми лс или скайпа ми е еди кой си и аз ще скоча да му пиша там :) не че нещо, просто не съм толкова контактна личност :)
Първият пост вече е зает
остават още 3 по 250 лв.
за втория съм на кантар.

Предложенията варират в огромни граници.
от под 50 до над 200
но броя им не е единствения фактор.

Тематиката за писане е предимно женска.
 
От: ДЖИНГЪЛ БЕЛС... 1000 ЛЕВА ЗА ПИСАНЕ НА СТАТИИ!

Здравейте,
мога да ви предложа авторски статии в различни теми
Skype: diana_vivian
 
От: ДЖИНГЪЛ БЕЛС... 1000 ЛЕВА ЗА ПИСАНЕ НА СТАТИИ!

Здравейте
И аз съм нова тук, но пиша статии от 3 години- и уникални, и пренаписвам.
Пишете ми или оставете вашият мейл тук моля Ви, тъй като "новите" не можем да се свържем с Вас:), ако все още търсите хора.
 
От: ДЖИНГЪЛ БЕЛС... 1000 ЛЕВА ЗА ПИСАНЕ НА СТАТИИ!

А може ли стихотворения? Може да прегледаш малко мои на VladiLovech.Narod.ru/p.htm Драсни ми на лична или на майла ако искаш.
 
От: ДЖИНГЪЛ БЕЛС... 1000 ЛЕВА ЗА ПИСАНЕ НА СТАТИИ!

А може ли стихотворения? Може да прегледаш малко мои на VladiLovech.Narod.ru/p.htm Драсни ми на лична или на майла ако искаш.

прегледай тази тема и после помисли пак дали предлагаш услуга - писане на стихове...

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=27124

и не знам как дори за момент си представи че ще ти драсна на мейла или на лично, особенно след като съм чел темата за твоите моментни творчески изблици :) ...


да използвам поста по същество,
трима човека заеха три от четирите позиции
последната стои свободна...
само че като последна, критериите ми са завишени доста :)
 
От: ДЖИНГЪЛ БЕЛС... 1000 ЛЕВА ЗА ПИСАНЕ НА СТАТИИ!

Здравей,

От няколко години се занимавам с превод на статии от английски и немски език.Работя с текстове на всякаква тематика. Разбира се, ако не си намерил вече хора. Skype: dundurnela

Хубава ден!
 
От: От: ДЖИНГЪЛ БЕЛС... 1000 ЛЕВА ЗА ПИСАНЕ НА СТАТИИ!

... Skype: dundurnela
Тук всеки пише.
Ма много малко от тях четат.
 

Горе