Продава се: /!\ ДИЗАЙНЕРИ И ФОТОГРАФИ - Adobe CC акаунт + 100GB Cloud валиден до 01.2019 за $0.29/ден...

Преди време ползвах ревюто и тогава беше точно. Днес реших да вляза да видя дали работи все още, въпреки че трябваше до 2019 - какво да видя профила спрян. Писах на автора на темата, отговора беше че не смятал, че е нужно да ме уведоми защото не съм бил платил. Няма как да знам дали други са изгоряли с пари, но аз трябва да си кажа че не е сериозен и това е един вид измама. Просто когато някой иска да прави нещо с него да има едно на ум.
 
Преди време ползвах ревюто и тогава беше точно. Днес реших да вляза да видя дали работи все още, въпреки че трябваше до 2019 - какво да видя профила спрян. Писах на автора на темата, отговора беше че не смятал, че е нужно да ме уведоми защото не съм бил платил. Няма как да знам дали други са изгоряли с пари, но аз трябва да си кажа че не е сериозен и това е един вид измама. Просто когато някой иска да прави нещо с него да има едно на ум.

Ето го точният ми отговор към твоето запитване (което няма да си позволя да публикувам без твое разрешение, ако желаеш може да го направиш ти!)

Здравей,

Щом смяташ за редно, напиши го.
Може преди това да прочетеш последната публикация в темата, където е написано ясно, че вече не предлагам услугата.
https://www.predpriemach.com/thread...ден-до-01-2019-за-0-29-ден.73920/#post-883861

Не успях да намеря достатъчно добра алтернатива, затова прекратих предлагането и съм се разбрал с всички.
Не съм ти писал, защото твоето ревю беше безплатно и фактически няма какво да ти върна.

Можеш да напишеш ново мнение, или да оставиш темата там, където е - на задните страници, както избереш.

Поздрави!

Всички могат да преценят дали е измама или просто услуга, която съм спрял да предлагам, когато не съм намерил добра алтернатива.

Ако някой друг има претенции, може да пише директно в темата.

Просто когато някой иска да прави нещо с него да има едно на ум.

Досега, през целия си живот, не съм измамил никого! Не смятам да започвам във форум, в който съм от 10 години, смятам с добра репутация ;)

Ще цитирам и последното си съобщение към теб:

Чудесно,

Надявам се, че се чувставш по-добре!

Успешна и приятна седмица!
 
Както ти отговорих на лично това е първото ми негатовно мнение/оценка която давам за толкова години. Но ти си поел агажимент, които не си спазил. Не съм ли прав? Не мисля, че няма как да се съгласиш с мен. Да, получих го като ревю, но това не те освобождава от агажимента. Аз този акаунт не го ползвам, 2 месеца и повече от последното мнение в което си писал че не се предлага го забелязвам.

Когато човек поема агажимент трябва да го спазва или поне да уведомява, затова го публикувах и стоя зад думите си. Аз не желая нищо, просто да беше казал. Пак казвам, не знам дали има измамение които са платили, но аз споделя моя опит. Съжалявам, но няма как да не споделя тази история.
 
То по подразбиране е било ясно, че схемата няма да работи дълго време.
Мен лично никой не може да ме убеди, че някой пуска някаква услуга за която иска пари и не е наясно, че всичко това не е напълно законно и е въпрос на време някой да се усети и схемата да отпадне.
Как се предлага услуга за която не може да гарантираш, че ще работи времето за което се заплаща, вярно цената е смешна, но все пак е трябвало да се спомене, че съществува такъв риск, това за по-наивните разбира се, всеки трезво мислещ би се усетил..
Това все едно, аз да си платя хостинга и след два месеца да ми го спрат понеже спират да предлагат тази услуга, несериозно е.
Вярно тук става въпрос за някакви схеми през 3-ти лица, фирми може би знам ли, но пак не е добре.
Така, че @VMiloykov си е напълно прав.
 
Последно редактирано:

Горе