ДНЕС Е 15ТО ЧИСЛО ОТ МЕСЕЦА... КОЛКО ДДС БЯХТЕ ИЗНУДЕНИ ДА ПЛАТИТЕ НА ДЪРЖАВАТА?

Голямо реване, хвани се на заплата тогава и някой друг ще го плаща пустото ДДС, или иди държавен служител за 800 лв. и ще спиш спокойно!
То ддс-то идва точно от джоба на потребителя.
 
Много як форум сме! Обичам ви! <3
Аз пък тебе вече не!
Щото вместо да пишеш в областите в които имаш познания /следя те редовно/ то вземеш та изцепиш някаква дивотия като тая въпросната с многострадалното ти ДДС и ми загубиш времето. Бива ли така бре?
 
Аз пък тебе вече не!
Щото вместо да пишеш в областите в които имаш познания /следя те редовно/ то вземеш та изцепиш някаква дивотия като тая въпросната с многострадалното ти ДДС и ми загубиш времето. Бива ли така бре?
<3

П.П.: Познанията дето уж имам са довели до това да ме бърка отвътре да "цепя дивотии". Със сигурност има хора, които бая повече са се блъскали с държавата от мен, но и аз съм се боричкал достатъчно с нея. Дали ще е ДДС или друг данък, идеята ми е, че държавата е неефективен преразпределител на балага и като такъв не следва да се търпи и да съществува.
 
Последно редактирано:
То ддс-то идва точно от джоба на потребителя.
Да бе, ама нали се сещаш, че бг бизнесмена си гледа сметката една голяма с многото нули и като се сети, че от тази сметка едно 20% отива за държавата, някак не му става готино и идва да псува от върха на Еверест, за да го чуе всеки. Това е голямата болка, всичко друго е ясно какво е и защо се сформира. :)
 

Горе