ДОБАВЯМ ФЕНОВЕ

От: ДОБАВЯМ ФЕНОВЕ

Искам да попитам, когато добавяш фенове, ще бъдат ли активни в страницата или ?
 
От: ДОБАВЯМ ФЕНОВЕ

Искам да попитам, когато добавяш фенове, ще бъдат ли активни в страницата или ?

Нека ти отговори мой клиент/мнение номер 6/ ВИЖ ТУК

Тези дето ги добавям са същите от страниците които продавам.....

И все пак едно е да добавим 2К друго 20К - сам смятай какъв ще е процента разлика в активността/ако съдим по числата/.
Друг е въпроса как се поддържа една страница.
 
От: ДОБАВЯМ ФЕНОВЕ

Извинявам се за въпроса, но за първи път желая да ползвам такава услуга и искам да знам, дали феновете са от България или не? Аз не се нуждая от български фенове и дори нямам нужда от активни фенове. Просто имам нужда от голям брой лайкове, защото страницата ми е с особена насоченост и не би била по вкуса на всеки.
 
От: ДОБАВЯМ ФЕНОВЕ

Извинявам се за въпроса, но за първи път желая да ползвам такава услуга и искам да знам, дали феновете са от България или не? Аз не се нуждая от български фенове и дори нямам нужда от активни фенове. Просто имам нужда от голям брой лайкове, защото страницата ми е с особена насоченост и не би била по вкуса на всеки.

Имаш ЛС :wink:
 
От: ДОБАВЯМ ФЕНОВЕ

Извинявам се за въпроса, но за първи път желая да ползвам такава услуга и искам да знам, дали феновете са от България или не? Аз не се нуждая от български фенове и дори нямам нужда от активни фенове. Просто имам нужда от голям брой лайкове, защото страницата ми е с особена насоченост и не би била по вкуса на всеки.

Колега поопразни си кутията:
Milkey has exceeded their stored private messages quota and cannot accept further messages until they clear some space.

Не мога да ти пратя ЛС
 
От: ДОБАВЯМ ФЕНОВЕ

Колега поопразни си кутията:
Milkey has exceeded their stored private messages quota and cannot accept further messages until they clear some space.

Не мога да ти пратя ЛС

Готово. Извинявам се :) Не знаех, че са лимитирани.
 
От: ДОБАВЯМ ФЕНОВЕ

Готово. Извинявам се :) Не знаех, че са лимитирани.

Здравеййййййййй :clap:

пак ти е пълна пощата :shock: к'во правите хора :wink:
поръчката ти е пусната :wink:

Ще е добре пак да си поизчистиш пощата или дай някакъв емайл или скайп
Поздрави!
 
От: ДОБАВЯМ ФЕНОВЕ

ако може чрез смс или друг начин от телефон? понеже само там имам пари,и скоро си махам този номер. ЛС..
 
От: ДОБАВЯМ ФЕНОВЕ

:shock: нещо не разбрах колега :rolleyes:

Човека е заредил пари в картата си, но ще маха номера и иска да изхарчи парите някъде ... иска да си плати с смс ...
Само дето аз досега не съм виждала някой да си открие смс линия за поръчки на л.дж.
 
От: ДОБАВЯМ ФЕНОВЕ

Сега разбрах.....:wink: Мерси че ме светна :roll:

п.с. И аз нямам такава разплащателна сметка :mrgreen:
 
От: ДОБАВЯМ ФЕНОВЕ

Ако може едно ЛС, с малко информация относно феновете които се добавят, какъв таргет са и от България ли са?
 
От: ДОБАВЯМ ФЕНОВЕ

Ако може едно ЛС, с малко информация относно феновете които се добавят, какъв таргет са и от България ли са?

Колега имаш ЛС :wink:
 
От: ДОБАВЯМ ФЕНОВЕ

Здравеййййййййй :clap:

пак ти е пълна пощата :shock: к'во правите хора :wink:
поръчката ти е пусната :wink:

Ще е добре пак да си поизчистиш пощата или дай някакъв емайл или скайп
Поздрави!

Извинявам се. Отново :cry:
 

Горе