ДОБАВЯМ ФЕНОВЕ

От: ДОБАВЯМ ФЕНОВЕ

Приятелю пиши ми в скайп: skinnypimp666 , че не мога да пращам и получавам Л.С. все още. Искам да купя 10к фена.
Очаквам включване.
 
От: ДОБАВЯМ ФЕНОВЕ

Ако може и мен да ме намериш в скайп че не мога да пращам ЛС :) -- n.kulinchev
 
От: ДОБАВЯМ ФЕНОВЕ

Видях, че си ми писал ЛС но не можех да ти отговоря.. Намери ме пак в скайп или ми изпрати твоя на ЛС да те намеря аз :)
 
От: ДОБАВЯМ ФЕНОВЕ

Неоткриваем си, пиши на скайп ..

:-o използвам скайп от 2-3 места/настолен лаптоп и подвижен :lol:/ и понякога не ми праща или по-точно не ми отваря еднаква история :confused:

Пиши тук във форума на ЛС, тук нищо не се губи :D

Поздрави!
 
От: ДОБАВЯМ ФЕНОВЕ

:-o използвам скайп от 2-3 места/настолен лаптоп и подвижен :lol:/ и понякога не ми праща или по-точно не ми отваря еднаква история :confused:

Пиши тук във форума на ЛС, тук нищо не се губи :D

Поздрави!
Няма кой да те чака, възложих поръчката на друг ;)
 
От: ДОБАВЯМ ФЕНОВЕ

И аз ти писах, ама ми отговори, че не добавяш в страници.

Това беше преди няколко дни.....:confused: и е било за онзи момент. Тогава не съм имал възможност да поема нови поръчки.

До днес бях свободен, сега пак поех нови 8)

Затова писах че има за всички/отговаряйки на колегата @the_tourist че не ме е чакал :clap:/................:-o имайки предвид "има за всички"колеги който добавят.......

Та и на теб казвам ако в момента имам възможност поемам ако не винаги може да намерите колеги които може да ви свършат работа :)

Поздрави!

п.с. повече подробности на ЛС
 
От: ДОБАВЯМ ФЕНОВЕ

Е да де ама не е много коректно хора питали преди, да не им пишеш, че можеш. Дето се вика аз от теб и за в бъдеще не смятам повече да поръчвам, а не е като да не поръчвам през ден два...
 
От: ДОБАВЯМ ФЕНОВЕ

Е да де ама не е много коректно хора питали преди, да не им пишеш, че можеш. Дето се вика аз от теб и за в бъдеще не смятам повече да поръчвам, а не е като да не поръчвам през ден два...

:beer: Значи въпроса е решен
:roll:

п.с. Сори че не ти писах, но не смогвам :wink:
а щом поръчваш през ден-два ще има много колеги които ще се радват да си техен клиент, жалко че те изгубих :beer:
 

Горе