ДОБАВЯМ ФЕНОВЕ

От: ДОБАВЯМ ФЕНОВЕ

Здравейте,
оферта винаги има :)

Но както вече писах на колегите които ми пратиха ЛС, в момента довършвам поръчки - надявам се до ден-два да съм готов - тогава започвам тези които съм помолил да изчакат/за което благодаря/ и след това мога да кажа какви оферти предлагам......

За повече подробности пишете ЛС и кажете какво точно търсите.

Поздрави!


И аз това питам :)
 
От: ДОБАВЯМ ФЕНОВЕ

Писах ЛС на колегите който са ми писали.........

Казах го на лични пиша го и тук: НЕ ПОЕМАМ НОВИ ПОРЪЧКИ, когато имам възможност ще пиша тук във темата.

Поздрави!
 
От: ДОБАВЯМ ФЕНОВЕ

аз искам да питам същото за 5000 за колко време ще стане и има ли гаранция че няма да има бан!
 
От: ДОБАВЯМ ФЕНОВЕ

ДОБАВЯНЕТО НА ФЕНОВЕ НЕ Е ТОВА КОЕТО БЕШЕ :cry:

НО ВСЕ ПАК АКО НЯКОЙ СЕ ИНТЕРЕСУВА И НЕ БЪРЗА ДА ПИТА НА ЛС
 
От: ДОБАВЯМ ФЕНОВЕ

Здр, интересува ме за 2 страници. Едната 20 000, а другата 50 000. Моля, срокове и цена на лично
 
От: ДОБАВЯМ ФЕНОВЕ

Интересува ме офертата ти. Нуждая се от лайкове за много страници (мои и на приятели). Поздрави! :)
 
От: ДОБАВЯМ ФЕНОВЕ

Трябват ми малко лайкове.
Дай някакви други координати ,че за 5 години не успях да натрупам 6 поста, за да изпратя лс
 
От: ДОБАВЯМ ФЕНОВЕ

За тези който не съм писал ЛС отговарям тук: НЕ ВЗЕМАМ ПОРЪЧКИ

п.с. Па и ша вдигаме цените :D
темата е стара и не ми се рови да редактирам за актуална цена, за момента никаква :beer:
 
От: ДОБАВЯМ ФЕНОВЕ

така както си го написал излиза че искаш по 60-70 стотинки на фен :) 10Кx 0,7 = 7000 лева
пише се 0.06 или 0.07 - щото предполагам имаш предвид 6-7 стотинки

имаче се интересувам от офертата.
каква е технологията? някъкъв скрипт ? или реклама в някакви много големи ФБ страници?
може ли да бъде целево - примерно само жени на възраст над 35 години с определени интереси - или се добавя всичко наред?
 

Горе