ДОБРЕ РАЗВИТА СТРАНИЦА ВЪВ ФЕЙСБУК - ТЪРСЯ РЕКЛАМОДАТЕЛИ

От: ДОБРЕ РАЗВИТА СТРАНИЦА ВЪВ ФЕЙСБУК - ТЪРСЯ РЕКЛАМОДАТЕЛИ

Готов си :)
 
От: ДОБРЕ РАЗВИТА СТРАНИЦА ВЪВ ФЕЙСБУК - ТЪРСЯ РЕКЛАМОДАТЕЛИ

https://www.facebook.com/obicham.nqkogo - Това ни е страницата, 550 000 реални български харесвания, аудитория Жени-70%, Мъже-30% ако имате интерес пишете ми :)
 
От: ДОБРЕ РАЗВИТА СТРАНИЦА ВЪВ ФЕЙСБУК - ТЪРСЯ РЕКЛАМОДАТЕЛИ

Не са много реални като гледам, а и с "натисни ХАРЕСВА МИ" не е много трудно да ти я харесат. Прави си рекламата на друго място, ако обичаш :)
 
От: ДОБРЕ РАЗВИТА СТРАНИЦА ВЪВ ФЕЙСБУК - ТЪРСЯ РЕКЛАМОДАТЕЛИ

Между другото страницата вече е с 81 хиляди фена. :)
 
От: ДОБРЕ РАЗВИТА СТРАНИЦА ВЪВ ФЕЙСБУК - ТЪРСЯ РЕКЛАМОДАТЕЛИ

Има разлика, когато не ти следят страницата и имаш по 50 харесвания на снимка и 2 пъти в месеца по 1 хил. :))))
 
От: ДОБРЕ РАЗВИТА СТРАНИЦА ВЪВ ФЕЙСБУК - ТЪРСЯ РЕКЛАМОДАТЕЛИ

Щом казваш :D Жив и здрав да си, прави си ги, но не е тука мястото да си правиш рекламите и да ми казваш какво правиш и какво не.. лек ден :)
 
От: ДОБРЕ РАЗВИТА СТРАНИЦА ВЪВ ФЕЙСБУК - ТЪРСЯ РЕКЛАМОДАТЕЛИ

Здравейте! С един приятел развихме една страница във фейсбук (Чичо Чарли се казва)
До момента е с 54 000 харесвания и публикациите достигат до доста хора.
Занимавал съм се преди с реклами във фейсбук от друга страница, но не съм търсил реклами, а един човек сам ни предложи, но в случая нямаме оферти за новата страница....

Пиши и на мен на лично.
 
От: От: ДОБРЕ РАЗВИТА СТРАНИЦА ВЪВ ФЕЙСБУК - ТЪРСЯ РЕКЛАМОДАТЕЛИ

Писах на всички. :)
 
От: От: ДОБРЕ РАЗВИТА СТРАНИЦА ВЪВ ФЕЙСБУК - ТЪРСЯ РЕКЛАМОДАТЕЛИ

Писах на всички. :)

Нищо не написа! Няма и нужда да ми пишеш повече! Поредната спамерска страницата гранция!
 
От: ДОБРЕ РАЗВИТА СТРАНИЦА ВЪВ ФЕЙСБУК - ТЪРСЯ РЕКЛАМОДАТЕЛИ

Пич, писах ти.......
 
От: ДОБРЕ РАЗВИТА СТРАНИЦА ВЪВ ФЕЙСБУК - ТЪРСЯ РЕКЛАМОДАТЕЛИ

Както искаш. Казал съм ти каква е офертата. :)
 
От: ДОБРЕ РАЗВИТА СТРАНИЦА ВЪВ ФЕЙСБУК - ТЪРСЯ РЕКЛАМОДАТЕЛИ

Вече над 86 хиляди фена :)
 
От: ДОБРЕ РАЗВИТА СТРАНИЦА ВЪВ ФЕЙСБУК - ТЪРСЯ РЕКЛАМОДАТЕЛИ

Стана ми любопитно какво толкова е казал... :D
 
От: ДОБРЕ РАЗВИТА СТРАНИЦА ВЪВ ФЕЙСБУК - ТЪРСЯ РЕКЛАМОДАТЕЛИ

Моята страница е най-голяма в България... с над 550 000 реални български харесвания. Ако имаш интерес можеш да ми пишеш на скайп: miro_6996 ;)
 
От: ДОБРЕ РАЗВИТА СТРАНИЦА ВЪВ ФЕЙСБУК - ТЪРСЯ РЕКЛАМОДАТЕЛИ

Стига си си правил реклами на чужди места бе... отвори си тема и пиши колкото искаш...
 
От: ДОБРЕ РАЗВИТА СТРАНИЦА ВЪВ ФЕЙСБУК - ТЪРСЯ РЕКЛАМОДАТЕЛИ

Не правя реклама... а подбор на цените ви... не е нормално. Нека видят клиентите за страница над половин милион реални харесвания цените и вашите... стига, не си прав!
 
От: ДОБРЕ РАЗВИТА СТРАНИЦА ВЪВ ФЕЙСБУК - ТЪРСЯ РЕКЛАМОДАТЕЛИ

Не правя реклама... а подбор на цените ви... не е нормално. Нека видят клиентите за страница над половин милион реални харесвания цените и вашите... стига, не си прав!

С име, започващо "Харесай, ако..." как очакваш да няма толкова харесвания :D А и страницата е бъкана с реклами (повечето clickbait), хората кое по-напред да гледат...
 
От: ДОБРЕ РАЗВИТА СТРАНИЦА ВЪВ ФЕЙСБУК - ТЪРСЯ РЕКЛАМОДАТЕЛИ

Това му казвам. 100% страницата е стара и с това име...... няма как, иначе като качи нещо, то си личи, че е колкото една нормална 50-60к страница :)
 
От: ДОБРЕ РАЗВИТА СТРАНИЦА ВЪВ ФЕЙСБУК - ТЪРСЯ РЕКЛАМОДАТЕЛИ

Повдигам темата.
 

Горе