ДОБЪР ПЛАТЕН ХОСТИНГ ?

Аз съм се научил да не разчитам на един хостинг доставчик досега не съм имал големи проблеми с никои но нямам много товарещи сайтве Иначе и аз не харесвам доставчици които за скъпите планове те качват на същата машина просто лимитете са други .... ако плащаш хостинг от 25 долара например а те са дали 100 за сървъра да не качват повече от 10 души като теб на машината.. и да спечелят прилино а не всички накуп



Прав си че си се съгласил с условията които ги пише а това че ти налагат условия които не ги пише официлано си е нарушение... хостинг доставчиците ако искат да ги хвалим колко са добри трябва да използват част от печалбите си да ъпгреидват машините които ползват не става само с още хардове и да лапаш :) .... нали процесорите удвоявали мощоноста си на всеки 18 месеца нормалмно е и те да ъгреидват ...

ако няколко души имате този проблем може да си делнете един сървър на партия theplanet.com

Intel Celeron Series 2.4Intel Celeron 2.4 GHz80GB Hard Drive1024 MB RAM1500 GB 5$109.00
като този селерон е от новите което го прави по бърз от миналогодишният селерон на три гигахерца или
 
Да разбира се, нали обсъждаме разни неща. Ти всъщност знаеш колко трансфер ползваш защото има ш статистика... или пък хостинг достамчика ти има. Би ли погледнал това е да го кажеш тук?
 
Да разбира се, нали обсъждаме разни неща. Ти всъщност знаеш колко трансфер ползваш защото има ш статистика... или пък хостинг достамчика ти има. Би ли погледнал това е да го кажеш тук?

това не разбрах към мен ли беше въпрос? :)
ако да, ползвам план Суперпро, а трафика миналия месец беше по-малко от 1/4 от разрешения (655 GB). нещата опряха общо взето до там да престана да използвам Openads или трябва да минавам на друг план (разбирай вирт. сървър), което разбира се е доста неприемливо.
бтв fcolor ти си наясно, защо практиката е да не се обявява това с процесорното време?
 
аз отскоро е отскоро от 1 година горе долу си боднах един линукс до мене в офиса ми, и вече доста домейни се накачулиха макар и дърта машинка все още се държи прилично - от провайдера съм доволен, и като цяло решението е по добро от всички бг-хостинги на куп

п.с. мое лично мнение
 
Последно редактирано:

Горе