Давам фейсбук страници под наем

website

Member
Само БГ фенове. Който се интересува да пише на лично. Споменете колко са Ви нужни и за колко време. Моля да ми пишат хора, които наистина се интересуват, а не само да си чешем езиците.
 
Последно редактирано:
От: Давам фейсбук страници под наем

коя е страницата? може ли линк и цена на ЛС
 
От: Давам фейсбук страници под наем

Може ли инфо и на мен?
 
От: Давам фейсбук страници под наем

Искам ги на лично. Благодаря.
 
От: Давам фейсбук страници под наем

Пиши поне колко е голяма, българска ли е, такива общи неща.
 
От: Давам фейсбук страници под наем

Инфо на ЛС моля
 
От: Давам фейсбук страници под наем

И аз искам инфо - Благодаря
 
От: Давам фейсбук страници под наем

И аз се нареждам на опашката да видя страниците на лс, ако може :)
 
От: Давам фейсбук страници под наем

Не изпращам списък със страници!!! Който има интерес да ми пише горе долу колко му трябват. Ще му направя индивидуална оферта и ако го устройва работим заедно.
 
От: Давам фейсбук страници под наем

Не изпращам списък със страници!!! Който има интерес да ми пише горе долу колко му трябват. Ще му направя индивидуална оферта и ако го устройва работим заедно.

Това ми прилича на измама. Пише поне български ли са, какви са. Ти си дал нула информация. Нещо откъслечно като информация да има тука в темата.
 
От: Давам фейсбук страници под наем

Това ми прилича на измама. Пише поне български ли са, какви са. Ти си дал нула информация. Нещо откъслечно като информация да има тука в темата.
Писах :) ...
 
От: Давам фейсбук страници под наем

Колега, несериозна ти е офертата. Искаш 25 лева за 10 к, ама нито поясни какви са феновете, каква е тематиката...нищо. Т.е 100 000 струват 250 на месец...Нещо не се връзва, не мислиш ли?
 
От: Давам фейсбук страници под наем

Не те устройва, не взимаш, смятам че на лично и при достатъчно сериозен интерес давам необходимата информация.
За да е ясно на всички, ето моето съобшение до тедката:
"Здравей,
не мога да ти дам списък, страниците са много.
Кажи колко ти трябват и горе долу тематика, ако те интересуват заглавията. Само БГ са. Цената е 25лв. за 10К на месец"

Ето какво ми отговори:
"Т.е за 100 к искаш 250 лв? Лол, значи аз ако дам моите под наем съм 400 на месец. И какво значи точно под наем? "

Това сериозно ли ти се вижда? Ако ти предложиш нещо и получиш такъв отговор какво би написал? Искаш да си коментираме на кой колко му струват страниците или да правим бизнес?
 
От: Давам фейсбук страници под наем

Ти не правиш бизнес, а подвеждаш аудирорията. Аз давам моите страници и пълна статистика публично, а ти го криеш. Приеми го като приятелска критика-не бъди свръхпотаен и дай повече инфо за това, което предлагаш.
 
От: Давам фейсбук страници под наем

както казах давам инфо и статистики на ЛС. Кажи ми искам 10К за месец и ще ти покажа страница и статистики няма проблеми...
 
От: Давам фейсбук страници под наем

Вдигам ти темата, като спирам да споря с теб. Желая ти успех, аз явно не съм твоя клиент, но ако някой иска ще пробва при теб и ще сподели отзиви. Поздрави!
 

Горе