Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

leonssss

Well-Known Member
Давам 70лв на колега с голям рейтинг, който в момента има нужда от финанси!
просто ми връщат един борч!
 
От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Така ли станаха работите вече в форума, сега блинки и кулл ще ни обвинят в корупция :D
 
От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Давай де, що ще черпиш :D
 
Ние мислим, че само трябва да пишем в темата.
Връщат му отписан борч, предполагам това е причината.
 
От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

парите ще ги получи uni-web

:D Браво, човек, който заслужава.

п.с. Иначе заглавието е №1:lol:
 
От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Можеше да купиш един .бг домейн и да спретнете някакво проектче.
 
От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

мда или да помогна нанякой



пс.сори за заглавието писах човек после колега и е получи залавие нумеро 1
 
От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

мда или да помогна нанякой



пс.сори за заглавието писах човек после колега и е получи залавие нумеро 1

Аз помислих, че е маркетингов трик за привличане на читатели, понеже аз по тая причина влязох - да видя WTF is this?:lol: Определено е нумеро уно заглавието, 100 пъти по-добро от ''еди коя си вае тяло на педал''.good.gif
 
От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Аз помислих, че е маркетингов трик за привличане на читатели, понеже аз по тая причина влязох - да видя WTF is this?:lol: Определено е нумеро уно заглавието, 100 пъти по-добро от ''еди коя си вае тяло на педал''.Виж файлът 10737

просто не бях делнал едната дума и да корегирам изречението,но щом е нумеро уно ще гледам да правя често такива греши.Не че не правя , но пиша едно мисля за друго и след едит се получават интересно-привличащи безмислици.
 
От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

просто не бях делнал едната дума и да корегирам изречението,но щом е нумеро уно ще гледам да правя често такива греши.Не че не правя , но пиша едно мисля за друго и след едит се получават интересно-привличащи безмислици.

Оооо, щом след едит се получава такава атракция се питам какво ли е преди това?:lol:
 
От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Братчеда върна парата а?
Да не повярва човек, значи е ял червени череши и банани напразно:D или пък не, то тва забавяне от 3 или 5 месеца трее да ти ги върне с лихва.
 
От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Давай! Не ми излиза сметката с 200лв но- но поне ще намалеят ..
 
От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Тая тема сигурно е с цел да се видят кои са най-големите авантаджии във форума :lol:

Бобсъна отнесе толкова псувни, а накрая и банан,поне напиши кой ти е въстановил парите.
 
От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Тая тема сигурно е с цел да се видят кои са най-големите авантаджии във форума :lol:

Бобсъна отнесе толкова псувни, а накрая и банан,поне напиши кой ти е въстановил парите.

Може да е друг, да не е той :D
 
От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Давай! Не ми излиза сметката с 200лв но- но поне ще намалеят ..

уни веб беше първи!
 

Горе