Дават се под наем 2 сайта за тур. агенция

travel_guru

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Дават се под наем 2 туристически сайта. Сайтовете работят от повече от 1 година и са изградили своя бранд на пазара на екскурзии в чужбина и настаняване в Бълагрия, както пред потребителите, така и пред партньори. Сайтовете са сред лидерите в своята ниша, не само като класиране но и като наложен имидж в обслужването на клиенти. Заемат топ позиции по основните ключови думи, носещи качествен трафик.
Сайтът за почивките притежава модерна потребителска част, интуитивен административен панел, различни варианти за връзка с потребителите, каталогова част с информация и снимки за дестинации и др. Линковата структура е съобразена със SEO. Досега порталът е обслужвал туристическа агенция и е съобразен с пазара на туристически продукти на най–големите български туроператори, като колкото по–продаваем е продукта толкова по добро е класирането в google.bg. Сайтът илиза в топ 5 на най търсените дестинации и държави. Можете да видите пълна информация за трафик, източкник на посещения и др. статистики за изминалата година от доклада на google analytics. ---> www dox.bg/files/dw?a=71cb03d352

Сайтът за хотелско настаняване в България притежава интуитивен административен панел, удобна за потребителите потребителска част, възможност за предлагане както на обикновени хотелски цени, така и на промоции. Подходяща за SEO линкова структура. Сайтът досега е обслужвал туристическа агенция и има много добро класиране за най–продаваните в България хотели. В топ 10 е при търсене по имената на хотелите, както и по други важни ключови думи. Пълна информация за трафик, източник на посещения и др. статистики за изминалата година от доклада на google analytics ---> www dox.bg/files/dw?a=4b8c16b843


Можем да ви предложим 3 варианта за наемане:
· 2 уебсайта с достъп до административните панели + хостинг и домейн. Наемна цена 1500 лв /месец
· 2 уебсайта + професионално и съобразено със SEO въвеждане на оферти от желани туроператори + домейн и хостинг. Наемна цена 2200 лв/месец.
· 2 уебсайта + професионално въвеждане на оферти по желани туроператори + месечен сео пакет, включващ изграждане на сателити, линкове и коментари и др. Наемна цена 2500 лв.
Офертата е сериозна, може да има малък коментар в цената. Моля хора, които нямат интерес към предложението да не изказват мнението си, че месечната такса е висока, че офертата е непродаваема и т.н. Пълна информация, подробности за месечните приходи и др. могат да бъдат дадени при запитване до travel_guru1 (at) abv.bg на хора със сериозни намерения.
 
От: Дават се под наем 2 сайта за тур. агенция

Благодаря за съвета. Всъщност идеята ми е да не се показват линкове към предлаганите сайтове, още по малко да ги маркирам по някакъв начин. Надявам се да разберете довода ми.
 
От: Дават се под наем 2 сайта за тур. агенция

Да размисля на глас както се казва, ще ме извиняваш.
Цитирам те " Пълна информация, подробности за месечните приходи и др. могат да бъдат дадени при запитване до travel_guru1 (at) abv.bg на хора със сериозни намерения."
Така.
1-во Иска наем 2.5 бона а приходите са 2 бона на месец, т.е. вътря се с 5 кинта всеки месец.
2-ро Иска наем 2.5 к кинти, а приходите са 3 к, т.е. малко нереално някой да ми предлага пари ей така.
Де Илия на Кирия, ще обесниш ли ?
 
От: Дават се под наем 2 сайта за тур. агенция

Да размисля на глас както се казва, ще ме извиняваш...
[/SIZE][/FONT]

Ти уби търговията с твойте размисли.
Всички сливания, вливание, всякакъв лизинг загубиха смисъл пред твоите аргументи.
 
От: Дават се под наем 2 сайта за тур. агенция

Да размисля на глас както се казва, ще ме извиняваш.
Цитирам те " Пълна информация, подробности за месечните приходи и др. могат да бъдат дадени при запитване до travel_guru1 (at) abv.bg на хора със сериозни намерения."
Така.
1-во Иска наем 2.5 бона а приходите са 2 бона на месец, т.е. вътря се с 5 кинта всеки месец.
2-ро Иска наем 2.5 к кинти, а приходите са 3 к, т.е. малко нереално някой да ми предлага пари ей така.
Де Илия на Кирия, ще обесниш ли ?
Предлага ти да . Ти се занимаваш изцяло с сайта . А той печели по 2.5 бона на месец , като нищо не прави ..
 
От: Дават се под наем 2 сайта за тур. агенция

Нали не мислиш, че някой сериозен ще развива бизнес със сериозни инвестиции върху чужд сайт?
По добре се свържи със фирмите в областа и им предложи СЕО пакет за техните сайтове, като им покажеш портфолиото си - двата ти сайта.
 
От: Дават се под наем 2 сайта за тур. агенция

Не бе не ме разбирайте погрешно, не се занимавам в този бизнес и затова питам, сигурно греша някъде, но не е лошо да науча нещо ново.
Затова те цитирах, защото останах с впечатлението че таваш развит сайт с приходи под наем, а не основа за бъдещ бизнес.
"Аз разбрах че даваш магазин с развита търговска мрежа под наем, а не само помещение за магазин." :)
 

Горе