Дайте идеи за домейн име ?

iasen_h

Member
Абе сайта domoney.hit.bg го напраихме съвсем нов много по добър не такав тап но неможем да намерим домейн име .com сичко е заето и решихме да вземим .info давайте идеи за име make-money.info,
makemoney.info,do-money,domoney.info,getmoney.info,get-money.info,
earn-money.info,earnmoney.info са заети давайте идея име pls !!
 
Приятелски съвет: ако съдържанието е подобно - не си харчи парите. Вместо това прочети статиите на MoreNiche за афилиейт сайт и промотиране на продукти чрез текст и инвестирай в афилиейт сайт за Making You Richer (ръководството за интернет маркетинг).

Иначе за домейните:
GetSomeMoney.org
InstantRiches.org
BecomeRicher.net
PureMoney.net

Дано съм бил от полза.
 
Митака каза:
Приятелски съвет: ако съдържанието е подобно - не си харчи парите. Вместо това прочети статиите на MoreNiche за афилиейт сайт и промотиране на продукти чрез текст и инвестирай в афилиейт сайт за Making You Richer (ръководството за интернет маркетинг).

Иначе за домейните:
GetSomeMoney.org
InstantRiches.org
BecomeRicher.net
PureMoney.net

Дано съм бил от полза.

Съдържанието ще се промени ще сложа от тука инфо за тия програми които ppc afflie как бяха ;) ще пиша и за тях :p трябва ми домейн на .info нали ти казах че сайта ще е яко обновен с инфо
 
Митака каза:
Давам ти безценни домейни, а ти ми искаш .info... Намери си :p

Това, че ще има информация, няма нищо общо с домейна. Всеки сайт се създава с цел информация. Изборът за домейн остава в теб.

По евтино бъ батка :p няма стинки за ляб :lol: :)
 
Митака нали видя инфото кво беше преди сега като сложа тия ppc afflie програми гугле дали ше ме одобрят такав сайт те са ми одобрили един нали ама като сложа банери на гугле и в тоя :) ше има и форум
 
Наричат се PPC (Pay Per Click) и Affiliate програми. Едното плаща за клик на издателите и обратното на рекламодателите, а чрез другото промотираш продукт и при продажба вземаш комисионна.

Ето какво ти препоръчвам - преди да правиш сайтове за как се правят пари онлайн, направи малко такива. Натрупай опит, чети (ако трябва да се концентрираш - принтирай).

И поработи малко над правописа на английския ти.

Google не са одобрили сайта, защото той няма никаква информация за как се правят пари онлайн. Той просто съдържа някакво неясно съдържание и линкове към PPC и някакви измишльотини.

Общо казано: натрупай опит и след половин година пробвай пак. Изкарай пари онлайн и тогава учи другите как се правят.
 
Аз имам одобрен сайт в този ше копвам от тука за тия програми щот аз нз нищо ако нямат напротив отдоло ше пиша кой е дал инфо за тия програми гугле ми одобриха един сайт но друг а сего в този дето го прая той ще е 2-я и в него ше сложа банери :p
 
Недей да копираш нищо от Предприемач. Ще направиш дублирано съдържание и огромно мазало в търсачките както за твоя сайт, така и за този форум.

Но май не разбра съвета ми - като не знаеш нищо, не пиши нищо. За какво показваш на другите как се правят пари онлайн, като и ти не знаеш как?
 
Митака каза:
Недей да копираш нищо от Предприемач. Ще направиш дублирано съдържание и огромно мазало в търсачките както за твоя сайт, така и за този форум.

Но май не разбра съвета ми - като не знаеш нищо, не пиши нищо. За какво показваш на другите как се правят пари онлайн, като и ти не знаеш как?

Знам как да не знам всичко знам ве ше копна малко инфо за тия програми ина4е от къде да науча за тия програми ве МИТАК ?
 
Ами номера става като прочетеш тук какво пише и като погледнеш на няколко места за още инфо и после преразказваш и готово... но с копиране работа нестава 1-во вредиш на този форум 2-ро вредиш и на себе си
 
Здавей Ясен, трябва малко да си пооправиш правописа на сайта :p

"Така ще говорим за компаний като гугле Adsense това е гугъл всичко е точно няма имзама."
"Така ние ще ви кажем за гугле адсенсе."

1. Компании
2. Гуугъл Адсенс не е копмания, а част от Гуугьл компанията.
3. Като пишеш за Гуугъл, пиши навсякъде по един и същ начин.
4. Пиши имената или на латиница или на кирилица, а не всеки път различно :wink:
5. Имаш едно изречение което е много дълго няма никакви запетаи и човек може да се пообърка там.
6. Ако можеш си оправи дизайна малко, защото сайта на мен ми прилича на спамерски.
7. Много е важен начина по който поднасяш информацията на посетителя за да се върне отново.

Няма лоши чувства и не искам да го приемаш като критика, а като съвет. Желая ти успех за нататък.
 
iasen_h каза:
Митака каза:
Недей да копираш нищо от Предприемач. Ще направиш дублирано съдържание и огромно мазало в търсачките както за твоя сайт, така и за този форум.

Но май не разбра съвета ми - като не знаеш нищо, не пиши нищо. За какво показваш на другите как се правят пари онлайн, като и ти не знаеш как?

Знам как да не знам всичко знам ве ше копна малко инфо за тия програми ина4е от къде да науча за тия програми ве МИТАК ?

Приятел, нищо лично, но май си си сбъркал призванието. Как ще правиш сайт за нещо толкова сериозно, при положение, че и грам представа си нямаш. Ако си мислиш, че като крадеш съдържание от сайтове с copy->paste ще си докараш нещо освен проблеми, по-добре се откажи. И като нямаш пари за хляб къде си тръгнал онлайн бизнес да правиш?
А и я да те питам на колко си години? По правописа, начина на мислене и изразяване съдя че < 13. Прав ли съм?
П.С Лелеее като ти видях сайта взех 1 валидол.. Ти май не си ходил на училище? Трябва да ти копирам текста 1към1 и да направя книга за ученици озаглавена "Как не трябва да пишем". Ще стане бестселър! С кой транслатор прави английската версия? То това не е английски!? Ето за какво говори:
Hello!In this site we are going to tell you how to made a real money from internet this is not a joke its not a lie its real !In internet are many sites like this "how to made money" but this sites is all lie`s noting correctly,fraud!But in this site you will understand how to made money its real !No lie`s whe are going to tell how to made moneys whit you`r web site ore if you don`t have a website whe are going to tell some other way`s !Now whe will tell you companys like google adsense they are paying ! Evreybody know google adsense and its more companys like adsense and whe are going to tell you how to made money with those companys like google adsense you need to have a web site no mather what site just a site you can made easy site with webpagemaker this is a program for building easy a web site <--(click to download a program).That was now lets get starting when you see other pages on our site you will understand evrethyng !
 
Митака каза:
Момчета, вие изровихте тема отпреди месец(и) :p Дори не се сещам дали Ясен е още активен.

А че е млад, че не знае за какво говори и че се излага - съгласен.

Темата е на по-малко от месец :)
 

Горе