Дайте идеи за сайт за футболни прогнози

SSTrader

Member
Здравейте,

Реших да се допитам до вас експертите. Имам един сайт www.futbolniprognozi.net от името си личи за какво е. Тъй като нямам много време да се занимавам с него, но и не искам да го продавам дайте съвет какво да го правя. Имам предвид каква информация да слагам. Дали пък да не го направя онлайн игра ?

Поздрави
 
От: Дайте идеи за сайт за футболни прогнози

ако питаш мене - гепам рсс фиид от друг сайт за прогнози, вместо да пиша секи ден прогнози и после му вкарвам един rewrite плугин(напоследно срещам хубави).

И си слагам в подписа futbolni prognozi , оттам 35 баклинка с анчор(+2,3 отдругаде) и виж че съм класиран на 1st page go*ogle за futbolni prognozi(8,100 търсения на месец) и после за футболни прогнози .....и го оставям така:D
 
От: Дайте идеи за сайт за футболни прогнози

А нали имаш и един bitbul ли какъв беше, питбул ли сайт? Там разбрах че предлагаш и прогнози от медиуми и ясновидци!
 
От: Дайте идеи за сайт за футболни прогнози

Конкуренцията, май надига глава. Моя сайт www.BetBul.eu вече е един от водещите в тази нисша за по - малко от година. Интерестно ми е кой ли е твоя? В този вид бизнес разбиращите са 2-ма, собственика на prosoccer.bg и този на betstrikes.com . Особено съм благодарен на този на www.betstrikes.com !

П.С Пиши по темата !
 
От: Дайте идеи за сайт за футболни прогнози

Добре, а как установи че сайта ти е един от водещите в тази нисша? Много ми е интересно?
 
От: Дайте идеи за сайт за футболни прогнози

И с това че предлагаш прогнози от медиуми и ясновидци не знам защо си мислиш че си един от водещите!? Несериозно е да пишеш такива глупости за ясновидците!
 
От: Дайте идеи за сайт за футболни прогнози

Добре, а как установи че сайта ти е един от водещите в тази нисша? Много ми е интересно?

Нисша ??? Като нисша раса ли имаш предвид?

Хората си умират за ясновидци пич, виж бтв-то вече два сезона правят на Ясновидци и твърдят, че е супер успешно :)
 
От: Дайте идеи за сайт за футболни прогнози

Незнам кой си умира пък за прогнози от ясновидци дори някой 12-годишен пич не би се хванал на тая жалка работа.

Иначе тва че наливаш пари за реклама и дръпна в гоогле-то по никакъв начин не ти прави сайта водещ, при положение, че няма нищо качествено по него. И интерсно виждане за това кой разбира и кой не разбира от прогнози имаш о-0
 
От: Дайте идеи за сайт за футболни прогнози

Да не би да използва тези ясновидци където ги дават по Телевизия СКАТ! Те са май много добри. Бих искал да закупя пакет от 10 ясновидски прогнози. Ако може за ценова оферта, че тук може и на другите да е интересно. :) :)
 
От: Дайте идеи за сайт за футболни прогнози

Незнам кой си умира пък за прогнози от ясновидци дори някой 12-годишен пич не би се хванал на тая жалка работа.

Иначе тва че наливаш пари за реклама и дръпна в гоогле-то по никакъв начин не ти прави сайта водещ, при положение, че няма нищо качествено по него. И интерсно виждане за това кой разбира и кой не разбира от прогнози имаш о-0

Много точно казано. Въпросните лидери далеч не разбират от прогнози. Личи си и по сайтовете им. Но доктора щом се смята за лидер нека преуспеее. пожелавам му го!
 
От: Дайте идеи за сайт за футболни прогнози

Сайта прави 500-800 уникални и посещаемостта расте. Защо се криете и не покажете вашите сайтове :D . Моля стига сте ми спамели темата. Отворете и си спамете, тук не е мястото.
 

Горе