Дайте идея за бизнес че ми е тъпо...

От: Дайте идея за бизнес че ми е тъпо...

Дойде ми паура, та..да се върнем на темата. Затлъштяващият полуфабрикат,подражаващ на хитлеристкия началник Амон се опитва да показва перки, понеже неа* кво да прави в сивото си всекидневие.Моля ти се, оплаква се ,че некъв оризаджия го е напомпал анално. АБЕ, КАПИТАЛИСТИЧЕСКИ ЛИГОЧ, я се вземи в ръце или си прекалено дърто Колиелие* да дубликираш на ''Чалгарчето'' Валдес

ПП:Още веднъж ми кажи, е съм чалгардже и незнам..Май ще си правиш липосукция на любимите ти части от тялото...


Ей чалгар гаден, що не съм виждал това мнение досега ма?
 
От: Дайте идея за бизнес че ми е тъпо...

Моята идея, която почти работи и в момента:
Огромен сайт с огромна база данни за поръчка на определени стоки. Базата данни я имам - трябва някой да ми я направи да е онлайн.
Правите ми сайта online shop /catalog/ + СЕО + МЕО и т.н. а аз предлагам офиси които изпълняват поръчките от България, Германия и Англия. За сега офисите ми в Германия и България работят, за Англия още не съм готов. Който ми направи сайта и го поддържа - печели % от всяка продажба.
Обсъждане на пм като за начало или по телефон 08935о5о5о - потфолио с осъществени проекти е задължително!!!
 
От: Дайте идея за бизнес че ми е тъпо...

Моята идея, която почти работи и в момента:
Огромен сайт с огромна база данни за поръчка на определени стоки. Базата данни я имам - трябва някой да ми я направи да е онлайн.
Правите ми сайта online shop /catalog/ + СЕО + МЕО и т.н. а аз предлагам офиси които изпълняват поръчките от България, Германия и Англия. За сега офисите ми в Германия и България работят, за Англия още не съм готов. Който ми направи сайта и го поддържа - печели % от всяка продажба.
Обсъждане на пм като за начало или по телефон 08935о5о5о - потфолио с осъществени проекти е задължително!!!
Дропшип?
Каталогче на продуктите може ли да видим?
Колко процента?
 
От: Дайте идея за бизнес че ми е тъпо...

Много хора с прекрасни идеи тънат в бедност. Малцина са онези които си реализират идеите, дори и да не са добри. Кое прави идеята добра? Ако ти дам 72 идеи как ще прецениш коя е най-добра?

Не пилей времето си в търсене на идеята - няма да я намериш.

Хващай се за нещо и действай. След време ще разбереш дали идеята е била добра или си научил нов урок. И двата случая печели този, който действа. Останалите умуват, дискутират, спорят, критикуват, дават съвети (като мен сега, мамка му) :)


Аз по-скоро мисля, че когато човек започне да работи върху една идея, покрай нея ще му хрумнат други, вероятно по-добри или просто тази ще претърпи метаморфози. Тъй като аз искам да произвеждам разни електронни устройства, преди време започнах да работя върху едно и последния му вариант е твърде далеч от първоначалния. Уви, работата е много и едва ли ще го завърша в рамките на 1 месец от този момент нататък.
 
От: Дайте идея за бизнес че ми е тъпо...

Дропшип?
Каталогче на продуктите може ли да видим?
Колко процента?

не е точно дропшип но е нещо от сорта и както казах вече: Обсъждане на пм като за начало или по телефон 08935о5о5о - потфолио с осъществени проекти е задължително!!!
 
От: Дайте идея за бизнес че ми е тъпо...

не е точно дропшип но е нещо от сорта и както казах вече: Обсъждане на пм като за начало или по телефон 08935о5о5о - потфолио с осъществени проекти е задължително!!!
Забелязах тая подробност, но просто не можах да реша как по-меко да обясня, че проектите си току-така няма начин да покажа.
Особено на форумен юзър, за когото нямам никакво инфо или поне някакво изградено мнение.

Всъщност не се сещам кой с потенциал да бъде ефективен партньор би пратил списък на сайтовете/проектите просто защото някой му ги е поискал...

Афилиейт програми и дропшипъри - с лопата да ринеш.
Та затова ми беше интересно дали се предлагат някакви специални и невиждано изгодни условия.
 
От: Дайте идея за бизнес че ми е тъпо...

Съгласен съм с теб, но и аз съм в същата позиция. Как да разбера дали някой е сериозен без да видя какво е направил?
Мога и да си платя за изработката но досега офертите които съм получил са твърде високи като цена.
 
От: Дайте идея за бизнес че ми е тъпо...

Идеите на голяма част от тук присъстващите :mrgreen: :
426798_10150552418647870_88420692869_8573191_1690208992_n.jpg
 

Горе