Дайте коментар по първото ми афф блогче

От: Дайте коментар по първото ми афф блогче

1.дай по дълъг title, keyword rich да е.
2.немаш hoodia в урл-то
3.смени premalinks след .com да е пост титле ,...........blogspot.com/hoodia-extreme
4.80% е копи пейст(не че пречи!)

и за после остава повече постове и баклинкове с анчор твоя keyword
:)

p.s. privacy policy , disclaimer, contact us,about us, tos, sitemap.....
 
От: От: Дайте коментар по първото ми афф блогче

1.дай по дълъг title, keyword rich да е.
2.немаш hoodia в урл-то
3.смени premalinks след .com да е пост титле ,...........blogspot.com/hoodia-extreme
4.80% е копи пейст(не че пречи!)

и за после остава повече постове и баклинкове с анчор твоя keyword
:)

p.s. privacy policy , disclaimer, contact us,about us, tos, sitemap.....

1. ще пипна от кода title-to i keyworda
2 според мен няма да има смисъл понеже едва ли ще имам някога добър ранкинг с дума hoodia
3 как да го направя (ще е доста полезно)
мерси добър коментар :)
 
От: Дайте коментар по първото ми афф блогче

Секцията Settings на WP > Permalinks (съотв. настройки и постоянни връзки ако си на бг) - даваш му къстъм премалинк и пишеш следното например - /%category%/%postname%/

малко инфо относно вп пост. връзки и как се конфигурират: http://weblogtoolscollection.com/archives/2008/01/16/configuring-wp-permalinks/ /официален източник, прекалено подробно обаче - http://codex.wordpress.org/Using_Permalinks/ /

освен това добре ще е да ъпнеш някой плъгин за пермалинкс редирект, като например този, за да се отървеш от дублирането на страници:
http://scott.yang.id.au/code/permalink-redirect/#toc-download

пс: извинявам се, нека все пак си останат препоръките, може на някого да са му от ползва :mrgreen:
 
Последно редактирано:
От: Дайте коментар по първото ми афф блогче

Блогчето e на блогър но съветите са за WP :)

Разрови се в bloggertricks . com ... има там как става когато е за постове, а и други полезни нещица може да намериш за блога си...

Страниците си ги правил статични ...от edit pages може да сменяш заглавията им, но после трябва да се променя и там където са линквани.
 
Последно редактирано:
От: От: От: Дайте коментар по първото ми афф блогче

1. ще пипна от кода title-to i keyworda
2 според мен няма да има смисъл понеже едва ли ще имам някога добър ранкинг с дума hoodia
3 как да го направя (ще е доста полезно)
мерси добър коментар :)
2. Сложи такъв title за какъвто мислиш че ще се ранкнеш.
3. При публикуването на статията може да го направиш този номер. Примерно искаш URL да ти е blogspot.com/weight-loss, слагаш като заглавие на статията weight loss публикуваш и после веднага едит и сменяш заглавието с това което трябва да е за там.

Сега от мен няколко лафа:
1. Сложи description:

Код:
<meta name="description" content="ала бала" />
Гледай поне 2 изречения за да я захапе, като те индексира иначе Г ще си сложи за description каквото му дойде.
2. Може да сложиш и keywords ама то с тях и без тях все тая.
3. Сложи менютата поне архивите и лейбалите. Щото това бялото там ако си го оставил за красота не е много красиво да ти кажа :mrgreen:
4. Сложи Contact Us - по сериозно изглежда.
5. Може да си направиш един пост за order с задна дата за да не излиза на хоума. Използвай Hardcode Linking Generator-а
6. Подравни текста - по добре изглежда. Що никой не го ползва това подравнение?
7. Избери някой хубав банер за някой от другите продукти за отслабване и го плесни за шарения, може и някой $ да хванеш от него.
8. Още текст
9. Още текст:mrgreen:

Това се сещам за сега :)
 
Последно редактирано:

Горе