Дайте мнение за електронен магазин ...

Moreny

New Member
Здравейте,
Хора имам няколко въпроса относно e-shop (електронен магазин) разгледах и другите теми в форума както и в google, но не ми станаха много ясни някой неща. Искам да Ви попитам ако някой се е занимавал по сериозно с е-търговия да си каже мнението.
Трябва да се изработи електронен магазин на фирма предлагаща около 200-300 артикула. Значи въпросите са ми следните трябва ми система която да е надеждна и да няма пропуски в сигурността за сега сам се спрял на Oscommerce, но бих искал да чуя и вашето мнение.
Другото което е ако знаете някоя друга система (готова) която лесно би могло да се интегрира в мой дизайн, или да ми кажете ако знаете сайт за шаблони за Oscommerce който да мога да пипна леко според изискванията на фирмата, че defaults скина който е на Oscommerce не се харесва за съжаление ...

Мислите ли, че готова система от рода на Oscommerce може да се развие и да е успешна все пак и get.bg ползват нея ? Или Zen Cart да избера ...

Благодаря Ви !
 
Аз имам малък опит с Oscommerce и е дотолкова че не съм много доволен... (лично мнение) А гет.бг ги ползват защото са от отдавна в бизнеса и тогава нямаше много безплатни алтернативи....
 

Горе