Дайте мнения и препоръки за новия ми сайт.

Дизайнът се разполага на цялата страница, като се получава неподреденост и разпиляност. Използвай дизайн с две колони (първата за съдържание, а втората за страничен панел) - не само уебсайтът ти ще изглежда подреден, но и ще е лесен за навигация.

И от целия този огромен уебсайт виждам един малък хедър в горния ляв ъгъл - използвай цялото пространство, за да предоставиш силна и професионална визия. Авторитетът продава.
 
Освен ако не си взел темплейта от някъде, мога само да те поздравя!
От семантична гледна точка имам доста забележки:

текста е ситен,
оформлението на текста и менютата не сочат нито към продукт нито към статия. клиентите ти ще се лутат по header-a.
header-a е прекалено голям, когато страницата зареди на фокус трябва да излизат продукти/статии/новини.
Няма заглавия. На заглавие не трябва да имаш повече от един, два параграфа. (говоря за h2 и h1)
Линковете трябва да са в друга цветова гама.
"Who's online", това форум ли е или магазин?
Накратко текста ти няма контраст.
Проверявал ли си как ти е density-то на ключовите думи?

Добре си се насочил, че не си направил поредния "cheesy" афилиейт блог.
 
фс

и на мен ми допада дизайна, ама съдържанието просто е под всякакво ниво. А и понеже ми е в специалността - Бодибилдинг както на английски така и на български е една дума. Когато потребител забележи толкива елементарни правописни грешки още в индекса, му става ясно..
Успех..
 
Харесва ми 'зеленинката' :shock:

Интересно ми е как ще промотираш 'офтопик' сайт ;).

All we need is pills!
 
В момента работя върху съдаржанието, но имам един проблем от 3 седмици чакам Г да ме индексира и още не е. Как може да ускоря този процес? Също искам да ви попитам за друг брояч защото този на http://www.s-t-a-t-s.com/ се го няма и не мога да следя посещенията. No pages from your site are currently included in Google's index. Indexing can take time. You may find it helpful to review our information for webmasters and webmaster guidelines. [?] това нещо стои на другите ми два сайта от повече от месец и нямам никакви посещения от търсачки.
 
Понякога Адсенсе помага за индексирането на сайта (забързва го) ;)
 
Autohop.bg каза:
Fishy каза:
Понякога Адсенсе помага за индексирането на сайта (забързва го) ;)

Това достоверна информация ли е или от личен опит ;)

Аз го знам от личен опит, така е, няколко пъти съм писал във форума за това.
 
Ако сложиш адсенс върху сайта си чрез него Google ще разбере дали се посещава, т.е. дали е интересен/полезен, и ако е така може много бързо да ти индексира всички страници. Нямам представа дали и Google Analytics не би свършил същата работа, ако някой е пробвал нека пише.
 

Горе