Дайте некой убав филм

От: Дайте некой убав филм

Немммм искам нещо сериозно, как ще заспя, ако се смея цяла нощ. Някой сериозен филм, да се трупна да го изгледам и да ме преспи.
По едно време бях подкарал филмите на denzel washington уникални са, жалко, че вече няма такива. Сега вече наистина няма какво, аз си пускам всяка вечер нещичко, че иначе няма заспиване. Напоследък и доста често преповтарям щото няма нищо качествено появило се.
Гледай White Chicks / Бели мадами ще се пръснеш от смях
 
От: Дайте некой убав филм

Ами като съм ги гледал почти всички, какво да правя, а и не искам екшън, а нещо трилър, драма, без ужаси и тем подобни глупости. :)
Изгледайте всички филми с Jason Stathom
 
От: Дайте некой убав филм

Ами като съм ги гледал почти всички, какво да правя, а и не искам екшън, а нещо трилър, драма, без ужаси и тем подобни глупости. :)
Uni, ако ти се гледа драма то пробвай с тази, но да знаеш, че е изключително тежка, та може и да си поплачеш на моменти. Силна игра и сценарии, уникална режисура! Но пак да си предупреден - ще разстрои и депресира, ще те кара и да мислиш и да чувстваш! :)
 
От: Дайте некой убав филм

Само, да видя трйлъра , да не съм го гледал, иначе не ме бърка туй и да си поплача. :)
Uni, ако ти се гледа драма то пробвай с тази, но да знаеш, че е изключително тежка, та може и да си поплачеш на моменти. Силна игра и сценарии, уникална режисура! Но пак да си предупреден - ще разстрои и депресира, ще те кара и да мислиш и да чувстваш! :)
 
От: Дайте некой убав филм

Силен и доста тежък филм,много реален и въздействащ,определено трудно ще заспиш после
 
Последно редактирано:
От: Дайте некой убав филм

Аз, и без това не спя напоследък. :)
Още една драма и от мен който не я е гледал: http://www.imdb.com/title/tt0281358/?ref_=nv_sr_1
Силен и доста тежък филм,много реален и въздействащ,определено трудно ще заспиш после
 
От: Дайте некой убав филм

Рапсодията е прекалено "тежка"! От другите два- фантастиките- нещо на първия от трейлъра не ми хареса особено и не ме впечатли.

Аз ще препоръчам един много популярен преди време- Mr.Nobody 8)

И отивам да си зяпам последната серия на троновете и да спинкам! Лека ви нощ! :|
 
От: От: Дайте некой убав филм

Това изглежда интересно, мнго гледам такива неща, но за жалост съм изпозабравил всичко.
Рапсодията е прекалено "тежка"! От другите два- фантастиките- нещо на първия от трейлъра не ми хареса особено и не ме впечатли.

Аз ще препоръчам един много популярен преди време- Mr.Nobody 8)

И отивам да си зяпам последната серия на троновете и да спинкам! Лека ви нощ! :|
 
От: Дайте некой убав филм

Този филм The Change-Up го бях гледал на кино през 2011, преди дни си го дръпнах и пак останах доволен. Бих му дал 7/10, има доста моменти да се посмее човек, както и такива, в които да се позамисли. :)
 
От: Дайте некой убав филм

Сериозни филми, които лично на мен ми допадат и бих препоръчал :

Awakenings (Robert De Niro, Robbin Williams)
The King Of Comedy (Robert De Niro, Scorsese)
My Left Foot (Daniel Day-Lewis)
There Will Be Blood (Daniel Day-Lewis)
On The Waterfront (Marlon Brando)
Chaplin (Robert Downey Jr.)

Примерно...

Това бяха първите, които нахлуха в ума ми в момента, надявам се да бъда полезен на някой :)
 
От: Дайте некой убав филм

Като се замислих колко много филми съм гледала, направо се чудя, кога съм имала толкова време да отделя. И навремето родителите ми или бабите ни и дядовците ни ... както и да е.

Последният филм на който плаках и го спирах, за да се успокоя и после продължавах беше

http://www.imdb.com/title/tt0814314/- Seven Pounds

Много харесвам всички части на Iron Man (дори като гледахме "Отмъстителите" с детето и го питах като кой супер-герой иска да е, който е най-близо до реалността, без да е мутант, а едновремено учен и достатъчно силен, за да противостои на лошите- да де, реторично въпросче, манипулативно ;)), и заради играта на Робърт Дауни Дж. Респективно отново с неговото участие "Шерлок Холмс"- и по комплексно, заради Джъд Лоу и режисурата на Гай Ричи. В този ред на мисли, макар и малкото но всички филми на Гай Ричи. Също така онези на Баз Лурман. Следват другите на Джон Ву и въобще "една банда" китайци-режисьори, на които не съм запомнила имената, но са много добри. А Джон Ву още с "Лице Назаем".

п.п. Аз нямам регистрация в Замунда и не виждам кой филм е харесал на Бърни ... :rolleyes:
 
Последно редактирано:
От: От: Дайте некой убав филм

Ето ви идея за филм:

http://m.standartnews.com/balgariya-obshtestvo/piyani_draguni_osvobozhdavat_plovdiv-228269.html

"51 - Ракия Power"

300 ряпа да яде. 51 пияни казака разбиват 15 хилядна турска армия с помощта на духа в бутилката грозданка.

Това е страхотна идея! само трябва да се подскаже на някой добър режисьор и би се получило запомнящо се! :twisted:
 
От: Дайте некой убав филм

Аз, напипах ненормален сериал, бг. по истински случай.

Съдби на кръстопът

Който не е гледал сериите да ги гледа.
 
От: Дайте некой убав филм

Излезе интересен игрален филм за създаването на Яндекс .

Пускам 2 линка, в youtube e с по-лошо качество, но можете да си пуснете автоматичните
субтитри с превод на български. Приятно гледане и коментирайте, ако ви е харесал!:)

СТАРТАП

http://www.youtube.com/watch?v=-feHQg4z8IU

http://kinosat.net/news/startap_2014/2014-04-26-4206

1404_film_startup.jpg
 
  • Like
Реакции: CTAH

Горе