Дайте някои директории за статии ( БГ ) - които одобряват бързо / автоматично

ReminD

Well-Known Member
Дайте някои директории за статии ( БГ ) - които одобряват бързо / автоматично
 
От: Дайте някои директории за статии ( БГ ) - които одобряват бързо / автоматично

ink.jabse.com
 
От: Дайте някои директории за статии ( БГ ) - които одобряват бързо / автоматично

ok , мерси, аз намерих и http://statii.net

ще се ползват, мерси
 
От: Дайте някои директории за статии ( БГ ) - които одобряват бързо / автоматично

Обърках темата :)
 
От: Дайте някои директории за статии ( БГ ) - които одобряват бързо / автоматично

В rozovadolina.net ги разглеждам в рамките на деня, но ако има маса, йедини, пийни и тия три неща, оставям за другия ден.
P.S. Лелее, излъгах те без да искам. Гледам 4 статии на опашката, а не ме е уведомило по емейл, както съм го настроил да прави. Сигурно е станало някакъв бъг след последния WP ъпдейт. Извинявам се на чакащите. Днес и утре... по реда на изпращането ;)
 
Последно редактирано:
От: Дайте някои директории за статии ( БГ ) - които одобряват бързо / автоматично

Ще ти дам, само ми бягаш. :( Па баш който требе не тръсиш.
Дайте някои директории за статии ( БГ ) - които одобряват бързо / автоматично
 
От: Дайте някои директории за статии ( БГ ) - които одобряват бързо / автоматично

Хайде и аз да се включа: http://blogomania.org - одобряват се до два дни макс
 
От: Дайте някои директории за статии ( БГ ) - които одобряват бързо / автоматично

Аз пък ще се възползвам от хубавата тема и ще пусна статии до всичките също :)


Пуснах статии във всички изброени тук сайтове. Бих искал само да поздравя собствениците им.
Имат си ясни условия - 2 линка, дават възможност за параграфи, както и сам да си слагаш ключови думи тагове и т.н. Супер лесно се работи със сайтовете :)
 
Последно редактирано:
От: Дайте някои директории за статии ( БГ ) - които одобряват бързо / автоматично

kak-da.com
socialdude.net
blogomania.org
statiiki.com
authorbg.com
statii.net
paiak.net/news_view
rozovadolina.net
seoabv.com
marinkovi.com
 

Горе