Дайте някой китайски телефон за 100-150$

От: Дайте някой китайски телефон за 100-150$

Изводът е, че като се купува телефон не трябва да се гледат само характеристиките, но и марката. Другият извод е, че като получиш телефон от Китай първата ти работа трябва да е да провериш дали всичко му работи. Ако има проблем пишеш на продавача и проблемът се решава веднага. PayPal дава пълна защита на купувача. Глупаво е, да не казвам по-силна дума, да се купуват телефони без марка, които са произведени неизвестно от кого. Глупавите купувачи, откъдето и да пазаруват, винаги ще са прецакани.
 
От: Дайте някой китайски телефон за 100-150$

Благодаря за всички мнения и ако някой друг си е поръчвал някаква определена марка, както по-горе в темата колегите споменаха Lenovo, нека сподели впечатленията си.
 
От: Дайте някой китайски телефон за 100-150$

Аз се чудя дали да не си взема една уеб камерка от chinabuye.com. Но абсолютно никога не съм пазарувал от китайски магазин. Камерата е 5 долара, като дам Check with paypal и после потвърдя, как идва стоката? С пощетие ли? Пращат ми в пощенската кутия известие, че имам в пощата пратка ли? И още нещо: трябва ли ц-то на английски да е написано ts или c?
Благодаря
 
От: Дайте някой китайски телефон за 100-150$


Добър телефон, благодаря за линка. Можеш ли да кажеш нещо повече за него в смисъл поръчвал ли си този модел, за колко време идва, има ли някакви проблеми като цяло по доставката?
 
От: Дайте някой китайски телефон за 100-150$

точно този не съм поръчвал, но като редовен техен клиент ме зарибяват от няколко дена, иначе идват за 25 дена до пощенския клон, винаги с техниката има риск независимо дали от китай или от друго място, имат и афф програма и се печели по някоя точка която се приспада после от поръчки
 
От: Дайте някой китайски телефон за 100-150$

точно този не съм поръчвал, но като редовен техен клиент ме зарибяват от няколко дена, иначе идват за 25 дена до пощенския клон, винаги с техниката има риск независимо дали от китай или от друго място, имат и афф програма и се печели по някоя точка която се приспада после от поръчки

Ясно, благодаря ти, не я знам тази марка, но изглежда доста впечатляващо.
 
От: Дайте някой китайски телефон за 100-150$


Ако някой си го купи , да сподели дали е доволен и има ли някакви проблеми. Странно в заглавието пише 8МП камера а отдолу в описанието 13.... иначе изглежда добре. Чудя се дали да си сменя моето самсунгче ес3 мини
 
От: Дайте някой китайски телефон за 100-150$

http://www.tinydeal.com/elephone-p6i-50-ips-qhd-mtk6582-4-core-android-44-3g-phone-p-136358.html<br/> За тия пари телефончето е екстра,единствения минус е малкия капацитет на батерията.Все пак,когато се купува смартфон трябва да се вземе под внимание за какво ще се ползва.Сърфирането доста ток "смуче".
 
От: Дайте някой китайски телефон за 100-150$

А някой има ли представа тази марка Allview, която се продава и в БГ дали са читави телефони? Гледах ги в emag и в техномаркет ги има пак на сносни цени 4 ядрени 8 МП камери...общо взето впечатляващи характеристики, с гаранция са си пак, всичко трябва да е точно, но дали не са някои боклуци?
 
От: Дайте някой китайски телефон за 100-150$

А някой има ли представа тази марка Allview, която се продава и в БГ дали са читави телефони? Гледах ги в emag и в техномаркет ги има пак на сносни цени 4 ядрени 8 МП камери...общо взето впечатляващи характеристики, с гаранция са си пак, всичко трябва да е точно, но дали не са някои боклуци?
В предишния коментар се изказах с отрицателно мнение, но сега ще вкарам и малко позитивизъм!

Като за начало, Allview се произвеждат в Румъния. Нямам представа дали това е добре или зле.
Лично съм си играл с един от техните модели. На черния петък миналата година, една приятелка си взе един Allview и по-точно ето този модел. Джъгърках го малко и на пръв поглед доста ме задоволи за цената, която е. Отделно тя си го взе с 50-100 лева по-малко от цената, която виждаш.

Тоест, ако може да хванеш някоя промоцийка, ще е още по-добре.

Ако искаш по компетентни коментари от нашите, влез в някой форум за телефони. Там със сигурност ще има малко повече мнения за тези телефони.
 
От: Дайте някой китайски телефон за 100-150$

В предишния коментар се изказах с отрицателно мнение, но сега ще вкарам и малко позитивизъм!

Като за начало, Allview се произвеждат в Румъния. Нямам представа дали това е добре или зле.
Лично съм си играл с един от техните модели. На черния петък миналата година, една приятелка си взе един Allview и по-точно ето този модел. Джъгърках го малко и на пръв поглед доста ме задоволи за цената, която е. Отделно тя си го взе с 50-100 лева по-малко от цената, която виждаш.

Тоест, ако може да хванеш някоя промоцийка, ще е още по-добре.

Ако искаш по компетентни коментари от нашите, влез в някой форум за телефони. Там със сигурност ще има малко повече мнения за тези телефони.

Точно този модел гледах и аз. Какви са ти впечатленията за камерата, защото гледах няколко красноречиви ревюта именно от специалисти в youtube.
 
От: От: Дайте някой китайски телефон за 100-150$

Преди няколко дена ми донеса един супер мега ултра готиния по характеристики, дизайн и каквото искаш китайки телефон за 200 долара. След около 3-4 часа джъгъркане, се оказа, че това супер мега ултра готино телефонче НЕ може да намери спътници... Тоест чао чао GPS...

Сами си правете изводите...
Пробвай с GPS Status.
Няма бай, бай гпс, просто може нещо да не са предвидили свястна антена, или просто модула е по слаб.
Но пък ти какво очакваш от устроство за 200$, да е едно към едно едно с тези дето са 1200 лв?
 
От: Дайте някой китайски телефон за 100-150$

Имай на предвид, че в сграда и моя Ноте 3 хваща 2-3 сателита (които не са му достатъчни за да определи местонахождение). Отделно и да си на открито едно 2-3-4-5 минути си търси сателитите докато тръгне гпс-а.
 
От: Дайте някой китайски телефон за 100-150$

Имай на предвид, че в сграда и моя Ноте 3 хваща 2-3 сателита (които не са му достатъчни за да определи местонахождение). Отделно и да си на открито едно 2-3-4-5 минути си търси сателитите докато тръгне гпс-а.
Е едва ли ще ида в мазето за да си правя експерименти с GPS-а. А що се отнася до твоя Note 3... доста е бавничък нещо. Galaxy 4 и 5 се връзват за по-малко от 20 секунди.
 
От: Дайте някой китайски телефон за 100-150$

Е едва ли ще ида в мазето за да си правя експерименти с GPS-а. А що се отнася до твоя Note 3... доста е бавничък нещо. Galaxy 4 и 5 се връзват за по-малко от 20 секунди.

Тествал съм с S4 и пак отнема толкова (това вече може да е от навигацията Navigon...)
 
От: Дайте някой китайски телефон за 100-150$

НА хъауея засичаше за 10 секунди джипиеса
 
От: Дайте някой китайски телефон за 100-150$

Рядко давам мнения и съвети, но ще си позволя да дам мнение относно възможности и надеждност на китайски телефон който съм ползвал и ползвам в момента.
http://www.aliexpress.com/item/DOOG...-Core-8GB-ROM-1GB-RAM-Gesture/1866045369.html това е телефона който ми върши идеална, подчертавам идеална работа. Никакъв проблем с нищо до сега противно на изказалите се по горе скептично настроени колеги към китайските продукти.
Цената е впечатляващо ниска /около 105-110 $/за това което предлага този телефон. Не ме питай да обяснявам повече-чети, всичко е написано в описанието.
Това е в случай, че искаш компактен 4.5" телефон. В случай, че ти се иска "модерен' към момента 5' телефон който сина ми наистина тества под вода, смачква го от игри по цял ден, тества го в необичайни условия и си работи като пушка и за мен в супер като изпълнение и екстри препоръчвам този: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2761971 Аз го купих на промоция за 169$, сега май е малко по скъп.
Нямам време да влизам в полемики и обяснение, чети в интернет там е обяснено всичко.
Давам мнението си на човек ползващ тази техника, а не чел самно ревюта и чул от някой, че били боклуци.
Не те ангажирам да ми се доверяваш, сам си решаваш.
 
От: Дайте някой китайски телефон за 100-150$

Рядко давам мнения и съвети, но ще си позволя да дам мнение относно възможности и надеждност на китайски телефон който съм ползвал и ползвам в момента.
http://www.aliexpress.com/item/DOOG...-Core-8GB-ROM-1GB-RAM-Gesture/1866045369.html това е телефона който ми върши идеална, подчертавам идеална работа. Никакъв проблем с нищо до сега противно на изказалите се по горе скептично настроени колеги към китайските продукти.
Цената е впечатляващо ниска /около 105-110 $/за това което предлага този телефон. Не ме питай да обяснявам повече-чети, всичко е написано в описанието.
Това е в случай, че искаш компактен 4.5" телефон. В случай, че ти се иска "модерен' към момента 5' телефон който сина ми наистина тества под вода, смачква го от игри по цял ден, тества го в необичайни условия и си работи като пушка и за мен в супер като изпълнение и екстри препоръчвам този: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2761971 Аз го купих на промоция за 169$, сега май е малко по скъп.
Нямам време да влизам в полемики и обяснение, чети в интернет там е обяснено всичко.
Давам мнението си на човек ползващ тази техника, а не чел самно ревюта и чул от някой, че били боклуци.
Не те ангажирам да ми се доверяваш, сам си решаваш.

Ами за 100$ ще е грехота, ако не си го взема :). Ще го поръчам тия дни, благодаря за инфото. Само ме притеснява да не дойде с някакъв дефект или нещо да не му бачка и не съм наясно тогава как стоят нещата. Ако можеш да обясниш какво се прави в такъв случай с подобна покупка от Китай. Има ли начин да се върне, да върнат парите или да го сменят? 100$ не са много пари, но все пак ще го чакам 1 месец и няма да е приятно, ако нещо не му е наред. Има ли като цяло някаква гаранция или за 100$ колкото толкова :).

Между другото какви са впечатленията ти от камерата 13 МП, която е? Не намирам и за видеото HD ли записва, че не съм много наясно къде и да търся де. С две думи, ако може да кажеш готина ли е камерата и прави ли хубави видеа също?
 
От: Дайте някой китайски телефон за 100-150$

Е няма да е 13 МП. Яиж примерно как снима едно сони с 8 МП нещо такова ще е. Само дето на сонитата им слагат качествена оптика. В общи линии недеи да очакваш супер камера, но ще върши рабпта...
 

Горе