Дайте пример

BoksAa

Member
Здравейте, дайте примери за какво да ми е сайта който да направя/ или по точно cms системата която аз сам ще направя. Дайте пример за какво да е сайта.
 
От: Дайте пример

За нещо , което ти е интересно и можеш да пишеш за него(тоест имаш знания , които биха били полезни на някой).
 
Моят личен съвет е да не хабиш време и ресурси за писане на собствена платформа, а да се концентрираш върху идеологията, имплементирането и развитието на сайтът. Идентифицирай ниши, които са ти интересни. Реши дали искаш да имаш комерсиален или по-скоро информативен формат и действай.
 
От: Дайте пример

Така ... има два момента .. дали ще правиш някакъв сайт за да се развиваш като специалист в изработването на системи и просто искаш идея за тема,
или искаш да правиш система с цел да прогресира сайта (като сайт, не като система) и да изкарваш нещо от него :)

Ако обичаш да пишеш направи блог, ако искаш да правиш някаква платформа там вече трябва да се задълбочиш малко повече
в това което искаш да правиш, по - добре сам да .решиш какво да правиш свързано с възможностите ти
 
От: Дайте пример

Просто искам някаква тема, и като съм готов ще я пусна free да я видите.
 

Горе