Дайте съвет нямам продажби

oXteR

New Member
Преди месец направих 2 блога за musco max единия български и английски
Но нямам продажба и до днес и почнах да ги развивам
Работата е че са на блоггър и това може да се укаже проблем
Дали ако купя домейн и преработя темплейта ще има повече продажби
 
От: Дайте съвет

Вземи един домейн за 15лв. Ако толкова не ти се дават, просто ще е по-трудно да изкараш нещо.
Самите ти блогове са зле. Не знам кой ще си купи нещо от такъв блог.
Най-малкото трябва да сложиш някаква картинска с продукта на видно място.
Само някакви линкове за поръчка няма да ти свършат никаква работа. Пише "Купи продукта", а ако не се разровя в блога, няма начин да разбера за какъв продукт става въпрос.
 
по добре показваи продуктите като реклама към някои от сайтовене на програмата така клиента си мисли че трябва да се довери на твоят блог за покупката а не на лсъквия темплеит те юзерите са си такива особено тези от сащ така линкваи с банерче и с текстови линкове към продуктов саит ( с нофолоу също )

собствен домеин и преработе темплеит също е добра идея
 
От: Дайте съвет нямам продажби

Бих си позволил да препоръчам на колегата и един плъгин за WP, с който става супер елементарно клоак-ването (маскирането) на реалните линкове. Мисля, че си има полза от това винаги.
Аз лично го ползвам и съм повече от доволен.
(извинявам се ако вече е споменаван)

wordpress . org/extend/plugins/wp-affiliate/

Така няма да му се налага да прави сам нови директории и php файлове, а с 2 клика всичко е готово и един сложен и дълъг линк, който издвава за повечето за какво става дума може да изглежда като:

www . primer . com/cake/white-cream-cake


(извинявам се за вида на линковете, но още имам ограничението заради малкото постове)
 

Горе