Дай 5, вземи услуга.

От: Дай 5, вземи услуга.

Блаааааа, Блаааааа... очаквам вашите поръчки. ;)

да ти имам маркетинговия подход за спечелване на доверието на клиентите о "ВЕЛИКИ МАРКЕТОЛОГО"
 
От: Дай 5, вземи услуга.

СЛУШАЙ ВЕ АДО ЛИ СИ МАДО ЛИ СИ КЪФ СИ ТАМ

КАТ СИ ТАКЪВ ВЕЛИК МАРКЕТОЛОГ ЩО НЕ ПРОДАВАШ НИЩО ВЕ

ко ривеш - "никой ли не иска" - ами отговори си на въпроса ЩО НИКОЙ НЕ ИСКА

питаха та - по темата ли ще са коментарите, колко ще са дълги и т.н. - колко мислиш че ще задържиш интереса на клиентите си а?

кой щи вади с ченгел от устата параметрите на собствената ти скапана оферта.

Не бил искал идей - аве мАДО кат не искаш идей нвей рива ами измисли как да си обслужиш клинетиет. Нямал бил полза - ми кво ти пречи да не ми се пенявиш ами да кажеш едно мерси и да ме разкараш. Пък и за толкоз хора проработи за тебе "ВЕЛИКИЯ МАРКЕТОЛОГ" няма да проработи

АЗ АКО ЗАПОЧНА ДА СИ СПАМЯ ИЗ СКАПАНАТА ОФЕРТА ОПРЕДЕЛЕНО ЩЕ РАЗБЕРЕШ. Съвсем нормално и човешки ти дадох някъф материал за размисъл, скапан хубаф - ОПИТАХ СЕ ДА ТИ БЪДА ПОЛЕЗЕН

ама аре да не се прайш на голямото добро утро - КОГА, С КОГО И КЪДЕ ЩЕ ГОВОРЯ СИ Е ИЗЦЯЛО МОЯ РАБОТА.

НЕ СИ ТИ ТОЯ ДЕТ ЩЕ МИ ОБЯСНЯВА КАК ДА МИ ЗВЪНТИ ПРЪДНЯТА СЛЕД ТРИ ЧИНИИ С ФАСУЛ.

баааа кви предприемачи се навъдихте ве.

Чшшш, "ВЕЛИКИЯ МАРКЕТОЛОГ" ако си знаеше интереса, щешее най-малко да схванеш че след като толкоз мног оте питат и никой не поръчва ЯВНО ОФЕРТАТА ТИ Е КОФТИ ОБЯСНЕНА . ща помоля да слезеш от облаците и да проумееш кво ти казвам - не е лоша, просто е много лошо обяснена

А дали те дразня кат ти пиша в темата или не - АМА ИЗОБЩО НЕ МИ ДРЕМЕ щото аз не ти влизам в сакпаната тема за да ти я осера отгоре додолу .

да съм ти казал, ч еуслугата ти е смотана?

или че цената ти е висока?

НЕ, НЕ СЪМ - И НЕ МИСЛЯ ЧЕ ТОВА Е ТАКА ама ти кво се опитваш да ме изнервяш ся. Начи колкот по-учтиво се опитвам да се държа толкоз по ми се святкаш?

веееее "ВЕЛИКИЯ МАРКЕТОЛОГ", а до живот щсъм ти признателен, че дойде и на огря с твойта дълбока мъдрост и безграничен опит

Аааааааа, така вече мога да ти БЛАГОДАРЯ! :D
 
От: Дай 5, вземи услуга.

Аааааааа, така вече мога да ти БЛАГОДАРЯ! :D

моля, няма нищо - като имаш нужда - заповядай пак

нали знаеш - кат не те кефи - триъгълничето долу - големия началник после идва с брадвата и сиче чепатото, ама да влизаш в рперекания в темата си за продажба са некви непознати за моя прост селски акъл маркетингови техники, о ВЕЛИКИ МАРКЕТОЛОГ
 
От: Дай 5, вземи услуга.

За колегата "KRETEN" едно безплатно ревю. :D и за още 2-ма с над 1500 мнения! :)
 
От: Дай 5, вземи услуга.

Кретенчето има ценни мнения, но пише като първолак с мустак.
 
От: Дай 5, вземи услуга.

Кретенчето има ценни мнения, но пише като първолак с мустак.

така е началник, пша кофти не щото не знам азбуката ами щото ми идва много малка клавиатурата на лаптопа.

аз обичам голяаааама клавиутера с голеееееми копчитъ - да не ми засядат под ноктите кат ма изнервят и пиша бързо
 
От: Дай 5, вземи услуга.

и 4-то... Когато натрупаш опит повече от моя, във сферата на Онлайн Маркетинга и Продажбите... тогава ела да си говорим.
Заповядвай в инициативата "Успей с нас", пусни тема и ни разкажи за твоите успехи.

Поздрави
 
От: Дай 5, вземи услуга.

Начи Адо, тва да си изпуснеш нервите в тема в която продаваш е голяма грешка пич. Кат се наспиш ще разбереш, че дори да съм смотан, тъп, намкъф още - аз не те провокирах и скандала беше напълно излишен.

Начи ти искаш да продаваш - трябва да се научиш да работиш с конфликтни клиенти. Ти сега щом изтърва края не те знам как ще реагираш ако изпаднеш в наистина конфликна ситуация. Че ти ще фърлиш пушката и ще хукнеш за гъби бе момче. Не се прай тъй. Не та знам къф опит имаш в маркетинга обаче колкот боклуци аз съм продал на сякви хора ти не можеш да изброиш.

Онлайн, монлайн ама като опре до директния контакт нещата опират до работа с хора. А работат "по кабел" е дори по-трудна от работата лице в лице, щото нито ме виждаш как реагирам, нито ме виждаш дали се разсейвам, губиш голяма част от комуникацията. Просто не можеш да си позволиш да се поддаваш на порива и да се впускаш в някакви дрязги с който се мерне в темата ти. Ако бяхме на пазара и видеше изумените физиономии на случайните присъстващи нямаше да допуснеш това нали? Тука що го направи? Че тука е и по-зле - утре ще се завъртят купувачи, ще изчетат какво сме си хортували и какво ще си помислят за тебе? Че ти кво ще ги правиш ако нещо искат да питат или недай боже нещо са недоволни?

Начи в тоя форум се коментира, приемаш това и се опитваш да извлечеш плюсовете и да минимизираш минусите. В края на краищата ти си търговеца - ти управляваш процеса на продажбата, не аз, пенчо, генчо или който и да е друг минал през темата ти.

-----------------------------------------

ПП там за ревюто - земи си помисли пак, щото ще бъда откровен както обикновено - е виж на вапата ревюто из старите ми мнения
 

Горе