Дали Гугъл ще ме вкара в еврото, преди еврото да е изчезнало :-)

dmb

New Member
Тия дни получих поредното предупредително писмо от Гугъл, че трябва да минавам към евро, защото скоро щяло да стане задължително. Сега ми е интересно само дали Гугъл първо ще ме вкара в еврото, или еврото ще изчезне преди това... Ще държа до последно на долара, и току виж въпросът се уредил от само себе си...
 
От: Дали Гугъл ще ме вкара в еврото, преди еврото да е изчезнало :)

чакай и ще разбереш
 
От: Дали Гугъл ще ме вкара в еврото, преди еврото да е изчезнало :)

Ако погледнем на въпроса чисто финансово (абстрахирайки се от бюрокрацията и бумащината и свързаните с тях счетоводни уловки), то излиза по-изгодно да е в евро. Еврото пада, следователно цената на една реклама в евро расте, т.е. печелим повече евра. В същото време курсът на лева към еврото е постоянен, следователно печелим повече левове.
 
От: Дали Гугъл ще ме вкара в еврото, преди еврото да е изчезнало :)

едва ли има някакво значение рано или късно ще трябва да преподпишеш с гоогле Ирландия пък си получавай парите както щеш
това е основния проблем, а не вида на валутата
 
От: Дали Гугъл ще ме вкара в еврото, преди еврото да е изчезнало :)

И аз получих такова писмо. Няма да приема. Вече си махнах Гугъл рекламите, ако се опитат да ме принудят насила да мина към еврото ще си закрия и акаунта.
 
От: От: Дали Гугъл ще ме вкара в еврото, преди еврото да е изчезнало :)

Ако погледнем на въпроса чисто финансово ..
Eврото пада, следователно цената на една реклама в евро расте, т.е. печелим повече евра. В същото време курсът на лева към еврото е постоянен, следователно печелим повече левове.

То и бат Бойко вдигна цените на цигарите , но не спечели в бюджета по вече пари от акциз .
Даже "уплаши" пушачите , че ако купуват контрабада пак ще си я платят цената .
Та и с Гугъл така, за наша сметка са им политиките.:)
 
Последно редактирано:
От: Дали Гугъл ще ме вкара в еврото, преди еврото да е изчезнало :)

Чудя се дали за експеримент да не им изпратя едно писмо от родът че договорът съм го сключил в долари и нямат право да променят условията и тн. на мен ми е през онази работа за адсенса така че може да си направя проба
 
От: Дали Гугъл ще ме вкара в еврото, преди еврото да е изчезнало :)

Пиши им, но най-вероятно писмото ти ще бъде архивирано с такава машина:
brandoshredder1.jpg
 
От: Дали Гугъл ще ме вкара в еврото, преди еврото да е изчезнало :)

Вероятно така ще стане, но си мисля че ако имаха право без наше съгласие да го направят да са я свършили вече тази работа и нямаше да се занимават да ни подканват по сто пъти и да ни кандардисват
 
От: Дали Гугъл ще ме вкара в еврото, преди еврото да е изчезнало :)

В същност в договора, който си сключил с Google пише, че имат право да те прехвърлят на другите си клонове (вкл. и Ирландия) когато си поискат.

Подканват те сто пъти вместо да те прехвърлят автоматично, защото не искат да бъдат лоши -това е политиката им: Don't be evil.
 

Горе