Дали се печели и имам ли бъдеще

Здравейте на всички на 17 съм скоро изкарах виза електрон и ми се иска на месец освен стипендия да взима и нещо отгоре от порядъка на 10-15 лева .От 4-5 години се занимавам със програмиране знам следни езици JavaScript PHP CSS HTML sql знам и др но тези ги знам перфектно(имам 2 продадени сайта на фирми) трудно се намират клиенти като си още дете за тях .Имам доста познания за хардуер и софтуер .Мислех за тези сайтове
themeforest.net(не е реклама)
codester.com(не е реклама)
не знам дали плащат вие кажете мисля да отворя и сайт това ще е лесно но не знам тема мислех да е за софтуер и хардуер помагайте .(Извинявайте ако е грешния раздел ):confused:
 
От: Дали се печели и имам ли бъдеще

Двата сайта са най-големите в тяхната ниша и плащат коректно, до сега не съм чул някой да се е оплакал. За мен никога годините не са били пречка, не те взимат за охрана на президента, че да трябва да си на години. Тук ако нещатата ги разбираш и на 15 години може да постигнеш много, има много такива примери. ;)
Не се предавай заради годините.
 
От: Дали се печели и имам ли бъдеще

Двата сайта са най-големите в тяхната ниша и плащат коректно, до сега не съм чул някой да се е оплакал. За мен никога годините не са били пречка, не те взимат за охрана на президента, че да трябва да си на години. Тук ако нещатата ги разбираш и на 15 години може да постигнеш много, има много такива примери. ;)
Не се предавай заради годините.

Това не би ме спряло във никакъв случай значи ще пробвам със тези сайтове благодаря за бързия и точен отговор .А относно сайта ти или някой друг да знае за каква тема да е как да печеля от него да речем че на ден първоначално ще има 50-100 посетители първоначално знам че е малко .И кой хост да използвам до сега съм ползвал icn.bg (не е реклама) ако знаете по добър кажете .
 
От: Дали се печели и имам ли бъдеще

Наблегни на българския език (или на който език ще водиш кореспонденция). Пишеш леко неграмотно. Ако общуваш с някой и искаш да му продадеш каквото и да е, начинът ти на коренспонденция трябва да е перфектен.
 
От: От: Дали се печели и имам ли бъдеще

Наблегни на българския език (или на който език ще водиш кореспонденция). Пишеш леко неграмотно. Ако общуваш с някой и искаш да му продадеш каквото и да е, начинът ти на коренспонденция трябва да е перфектен.

Знам го извинявайте но просто във момента няма начин да седна на моята конфигурация а тук е леко неудобно.Нямам никакви правописни грешки специално за теб съм си проверил всичко и една грешна дума няма .:mrgreen: запетайките и др да не ги пиша тях съм виновен :lol:
 
От: Дали се печели и имам ли бъдеще

Ами, освен че нямаш никакви препинателни знаци (освен точки), изреченията започваш с малка буква, не знаеш кога се пише "с" или "със", "в" и "във", не степенуваш правилно прилагателните (между степента "по" и прилагателното има тиренце"), всичко друго е екстра, да. Прав си :-o

С една дума, няма как някой да те възприеме насериозно, след като си неграмотен. Това ми е мнението. Вместо да се подхилкваш, вземи се замисли ;) Аз лично не бих наел неграмотен програмист, защото има голяма вероятност кодът му да е също толкова неграмотен. Щом не знаеш елементарните правила на родния си език, къде си тръгнал да учиш други езици? На всичкото отгоре твърдиш, че ги знаеш много добре. :?:
 
От: Дали се печели и имам ли бъдеще

Може да пробваш в themeforest.net или codecanyon, но трябва да направиш нещо наистина качествено, че да се купува.

Моя съвет е следващата година-две да наблегнеш сериозно на PHP. Знам, че ти се иска да изкарваш пари..но вземи предвид това, че ще инвестираш много време в правене на нещо което не е сигурно, че ще успееш да продадеш. Не се прави на продавач, а наблегни на ученето.

учи и в същото време ако може да направиш нещо което да продадеш - ок, но не си поставяй за цел да изкарваш пари, защото цял живот ще правиш това

Също така може да си направиш сайт в който да правиш уроци и да пускаш за безплатно сваляне написани от теб скриптове. Това е най-лесния за учене, а и ще получаваш редовно обратна връзка за качеството на продуктите.
 

Горе