Дали така ще изкарвам пари ?

От: Дали така ще изкарвам пари ?

Ако си с нагласа като
От доста време съм надъхан да изкарвам малък доход от Интернет - да покажа знанията си и да получа някакво възнаграждение.
работите няма да стигнат много далеч. ;)
 
От: Дали така ще изкарвам пари ?

Естествено, че можеш да изкараш, но за да го правиш постоянно и да имаш повече, ще трябва да покажеш на хората, че си човек които може, нещата които правиш са хубави и си заслужават и че може да се разчита на теб.
За мен това са ключови фактори за успех в бизнес, в които не виждаш опонента си лице в лице.
 
От: Дали така ще изкарвам пари ?

Здравейте,
Надявам се, че пиша в правилната тема, ако е в грешната - моля да я преместите.

От доста време съм надъхан да изкарвам малък доход от Интернет - да покажа знанията си и да получа някакво възнаграждение. Ето моите идеи, чрез които мисля, че мога да изкарам поне малко пари на месец.

- преводи/писане на статии - гледам, че това е много търсена услуга и мисля да опитам. Мисля, че съм достоен за тази позиция, защото имам нужните качества и най-вече знания.
- Opencart магазини - Вчера споделих, че преди време съм правил безплатни opencart магазини за онлайн пазаруване. Някои колеги ме посъветваха, че това е добър начин за доход, дори и малък.
- Форуми - Оправям се с форуми, запознат съм напълно с инсталацията на различните платформи - SMF, vBulletin и другите.
- Добър съм в дизайните - занимавам се с фотошоп и мисля, че съм добър в дизайните, но гадното е, че не ги кодирам добре..


Това не е начин за реклама, а просто споделих качествата си и не очаквам от вас обиди, а просто съвет. Дали чрез тези неща ще мога да изкарам някакви пари ?
Поздрави и лек ден

Естествено, че можеш да изкарваш пари при желание и коректност към бъдещите ти клиенти. Аз самата съм нова във форума, но вярваш ли в силите си, нещата ще се получат. Ако знаеш английски на добро ниво, тогава може да опиташ и различни други сайтове. Успех и давай смело! :)
 
Искам да ви препоръчам сайта http://kursoviraboti.com, от който може да се изкарат малко пари. Изготвят курсови и дипломни работи, дисертации, казуси, теми, есета, реферати, презентации, проекти, доклади, речи, магистърски тези, планове, конспекти, задачи, изпитни въпроси, преразкази, съчинения за студенти, ученици и докторанти на всякакви поставени теми и съгласно всякакви индивидуални изисквания по икономика, бизнес администрация, журналистика, индустриален мениджмънт, МИО, право, управление, педагогика, политология, медии, предприемачество, психология, публична администрация, социология, история, география, философия, религия, електротехника, електроника, биология, медицина, български език и литература, антропология, изкуства, театър, спорт, военно дело, аграрни науки и много други дисциплини. Писмените разработки се изготвят на български и английски език. Има и списък с готови материали, които можете да получите изключително изгодно.

Ако можете да разработвате такива писмени работи, може да станете автор и да ви се заплаща за това
Бъдете практични и не се колебайте!!!!!
 
Игати рекламата!
Отиваш в шоурум на лада и са почва:
- Тъз жигулка има - джанти, тасове, багажник, покрив, врати, преден капак, фарове, мотор, карбуратор, волан, багажник, място за буркани в багажника, буркани в багажника, място за газово в багажника, реално газово в багажника, меки седалки, кожени килими, волан с покритие, покритие с волан, скорости, 5 скорости, стъкла, мръсни стъкла, задно стъкло с нагревател, ауспух, може да има ауспух - опция е.

Това дали не ви е копирано от сайта изцяло или?
 
Игати рекламата!
Отиваш в шоурум на лада и са почва:
- Тъз жигулка има - джанти, тасове, багажник, покрив, врати, преден капак, фарове, мотор, карбуратор, волан, багажник, място за буркани в багажника, буркани в багажника, място за газово в багажника, реално газово в багажника, меки седалки, кожени килими, волан с покритие, покритие с волан, скорости, 5 скорости, стъкла, мръсни стъкла, задно стъкло с нагревател, ауспух, може да има ауспух - опция е.

Това дали не ви е копирано от сайта изцяло или?
Нави ме. Давай да купувам таз жигулка ;) .
 

Горе