Търся: Данни на хотели по българското Черноморие

tuger

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
13   0   0
Здравейте,

трябва ми база данни с данни на работещи хотели/хотелски комплекси по българското Черноморие. Трябва да има минимум име на хотела/комплекса и поне един email адрес.

Трябват ми тези данни на 1000-2000 хотела/хотелски комплекса в xls формат.

Очаквам оферти на лс с цена и време за изпълнение. Може и на етапи.


Благодаря!
 
Като гледам по сайтовете за резервации "активните" предполагам и работещи са под 1000
 
Ето, избираш си област и изскачат всички хотели. Кликваш върху избрано място и в дясната част има мейл + сайт.
 
повечето хотели са със стари неверни мейли в повечето сайтове където са регнати
 
Дакси нямат такъв пакет, но може да се свържеш с тях. Правят и индивидуални поръчки по зададени критерии. Въпроса е колко пари ще поискат, но поне са сериозни.
Гледам има и някакви baza-danni точка ком, имат пакет с хотели и места за настаняване с 2500 мейла за смешни пари, но колко им е ок услугата...
 
Здравейте! Аз искам да ви помогна. Много се интересувам от хотели и резервации така че имам голям асортимент от хотели. Бих се радвала да ви помогна! А за заплащането мога ли да все пак д попитам, тъй като никъде не сте споменали?
 
В Company Guru предлагат изработване на база данни по зададени критерии. Ако ви интересува се свържете с мен ;)
 

Горе