Да втаса или не?

От: От: Да втаса или не?

Всекидневно 200 директории и един уникален пост ама трябва да напусна работа и тогава :lol:, и все пак макар и да знам английски доста добре не се чуствам 100% уверен да пиша аз артикъли който да се четат леко от англоговорящ.

Няма да се притеснявш от това - най-лесно се оправя с четене и писане. Имаш идея, написваш квото можеш, правиш един сърч за подобни статии, изчиташ го два три пъти. Поглеждаш си твоята статия, донаписваш я, като на места където не си сигурен вземаш готовите фрази от статиите, които си прочел и са ти в главата. С времето ще станеш факир в английския. Това реално си е система на пренаписване на статии, с елементи на обучение по английски :)
Ааа и още нещо - увери се че статиите наистина са писан от нативен англоговорящ, че по артикъл директориите има много хора с "нативни анговорящи псевдоними" (включително и аз самия).
А пък ако чак толкова си несигурен намери някой гимназист от езикова гимназия и му дай "домашно" за 20-30 лв. Другия вариант да си хванеш гадже филоложка... Ама и тук няма гаранция.
В крайна сметка, не се притеснявай - има много неграмотни англоговорещи. Ужасно неграмотни.
 
От: Да втаса или не?

чак такива врътки :) за ниво английска гимназия мисля че съм много по-добре, просто хич не съм сигурен понякога и го правя много бавно
 
От: Да втаса или не?

стига бе, не е толкова бързо да се напише уникална статия
аз например изръшквам десетки сайтове на руски или английски по дадена тема
превеждам по някое изречение, после ги редактирам и ги подреждам там по някакъв ред да има нишка в статията....много неща по сайтовете се повтарят...
отсявам различното
търся картинки, слагам ги, мисля коя къда да сложа да се връзва с текста
и така...дълга работа е за мене поне написването на една статия, ако се отнася човек сериозно

по ми е лесно да фана едно БГ списание, да препиша оттам една статия по дадена тема...

сега например съчинявам статия за един остров, паралелно на БГ, руски и на английски
ми аз така се оплетох из информацията..........и се чуда от кой сайт кое да взема и на какъв език да го напиша да е уникално
 
Последно редактирано:
От: Да втаса или не?

Пишете за Смърфовете. От 15 години никои не ги е чувал, за Гугъл ще е уникално.
А с барбароните ще сцепире мрака
:) :)
 
От: Да втаса или не?

Пишете за Смърфовете. От 15 години никои не ги е чувал, за Гугъл ще е уникално.
А с барбароните ще сцепире мрака
:) :)

що се бъзикаш, колега?
Аз правя блог и пиша статии за всичко, което ме интересува
и да ти кажа
повече се радвам когато някой ми намери дадена статия в Г по съдържание и я прочете,,,,отколкото на кликовете на рекламите на адсенс
така труда ми е възнаграден...и някой може да е намерил нещо интересно из моята статия...това ми е като хоби, пък ако спечеля нещо е добре дошло
 

Горе