Да върнем времето назад

Да върнем времето назад

  • Да

    Votes: 3 50.0%
  • Не

    Votes: 3 50.0%

  • Общо гласове
    6

deffnews

Well-Known Member
...
Гласувайте без притеснение.
 
Аз гласувах с "Да". Преди години съм си мислел, какво ли ще е на човек да са му дадени, например, 2 възможности да върне времето назад. С някакви прагове - възможности. Примерно между 20 и 50 и между 50 и 100 годишна възраст. Имам предвид лимитиран диапазон в който човек може да се възползва, а ако не го направи в съответния период, губи съответната възможност. Във форума, ще има най-малко една, която обезателно няма да ме разбере.

Да кажем, че даден човек е на 60 години, а жена/мъжът или третия му пол :) е на 50 години. И този "даден" човек иска да стане на 20 години. Но жена му, мъжът му, третият му пол пак, ще е на 50. Какво ли, ще се случи в/с живота на този човек? Ако се възползва от тази възможност?
 
На теория изглежда добре, но на практика могат да се объркат много неща. Въпреки, че знаеш какво ще се случи, крайния резултат да е по-лош от сегашния.
 
На теория изглежда добре, но на практика могат да се объркат много неща. Въпреки, че знаеш какво ще се случи, крайния резултат да е по-лош от сегашния.
Да, така е. Този въпрос няма как да не е засяган в разни сай-фай-ки. Това е едната дилема. Има и много други. Затова и като цяло този въпрос изобщо не е лесен за отговаряне - "Да", или "Не". Човек може и да се замисли, защо този въпрос, който е в крайна сметка един от въпросите на въпросите не е популярен. Като да кажем "да бъдеш, или да не бъдеш", макар че там голяма роля за пополярността на фразата, което си е екзенстициален въпрос сигурно е и изиграла самата популярност на Шекспир.
 
Да, така е. Този въпрос няма как да не е засяган в разни сай-фай-ки. Това е едната дилема. Има и много други. Затова и като цяло този въпрос изобщо не е лесен за отговаряне - "Да", или "Не". Човек може и да се замисли, защо този въпрос, който е в крайна сметка един от въпросите на въпросите не е популярен. Като да кажем "да бъдеш, или да не бъдеш", макар че там голяма роля за пополярността на фразата, което си е екзенстициален въпрос сигурно е и изиграла самата популярност на Шекспир.
Който не е чел правилните книжки, днес си задава тъпи въпроси, при това публично, та да се изложи още повече. Това е втората тема, в която някой пита неща, на които отдавна е отговорено, но го мързи да се информира.

Дафни, препоръчвам ти да прочетеш "Всички са смъртни" на Симон дьо Бовоар (житейската спътница на Сартр). ;)
 
Който не е чел правилните книжки, днес си задава тъпи въпроси, при това публично, та да се изложи още повече. Това е втората тема, в която някой пита неща, на които отдавна е отговорено, но го мързи да се информира.

Дафни, препоръчвам ти да прочетеш "Всички са смъртни" на Симон дьо Бовоар (житейската спътница на Сартр). ;)
Добре, Манди. Виж сега, гледай как си пасва Дафни и Манди, та ние можем да станем новите братя или сестри Уашофвски. Разбира се, при тях в момента е по звучно - Лана и Лили, и човек може да ги обърка с Мили-Ванили.

А всъщност някой каза, че мога да ви върна назад във времето - ами не мога. А и да мога - не го знам.

 

Горе