Да запазим българския език!!

Moko

Well-Known Member
Петиция за запазването на книжовният български език! За задължителното обучение, през което сме минали всички!! Защото сегашното правителство иска да го махне това и да не е задължително изучаването на РОДНИЯТ ни език!!!! Волен може би е фашист, нацист, болен, луд и всякакъв, но беше прав - това правителство е АНТИ-БЪЛГАРСКО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ето линк към петицията :

http://www.bgpetition.com/knijoven-balgarski/index.html

Аз вече се подписах! А вие?
 
Петиция за запазването на книжовният български език! За задължителното обучение, през което сме минали всички!! Защото сегашното правителство иска да го махне това и да не е задължително изучаването на РОДНИЯТ ни език!!!! Волен може би е фашист, нацист, болен, луд и всякакъв, но беше прав - това правителство е АНТИ-БЪЛГАРСКО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ето линк към петицията :

http://www.bgpetition.com/knijoven-balgarski/index.html

Аз вече се подписах! А вие?
Бате, ДДС-то на лекарствата тук е 20%, а на запад само 6% - спирам да говоря. Аз отдавна не разчитам на това правителство, толкова са зле милите че едва ли знаят какво правят в парламента. Хубавото е че на есен ще им видиме гърбовете. :)

Не искам да съм скептичен но тези петиции са глас в постинята. :( Аз гледам новините главно за да видя поредната тъпотия. Колкото и да не ми се вярва - повече ги бива да затриват държавата, отколкото да са свършили нещо полужително през тези години. :mad:
 
Тия луди ли са какви са, в България да не се учи Български??!?! Зле са, злееее kakvo iskat da po4nem da pi6em taka li da im ***** mam*****

То и без това по младите освен маймуница нищо незнаят, влезте в някой форум с тинейджъри и вижте какъв смях пада :( Срам и позор!!!!!!
 
Ако тия 31 и нз колко хиляди отидем пред Събранието ще има ефект ама така няма ;)
 
И аз подписах. Може и да не променим нищо с нея, но мисля че ще е по-лошо ако изобщо не си изразим мнението. Е ако няма да се учи български какво ще се учи?

Тези вече се ебават с нас мисля, правят си закони които притиворечат на конституцията и никой не ги закача.
 
От тази петиция едва ли ще има някакъв ефект, но все пак - подписах я.
Не може чак такива абсурди да се случват в нашата страна. Едно нещо вече знам, че с всеки изминал ден все по-абсурдни неща ще се случват в нашата страна.
 
е поне няма да имаме български хахаха
 

Горе