Да знаете нещо за "shopster.com"

Shmitkata

Member
Днес ги забелязах в една рекламка на google. Някой хитрец си беше сложил affiliate линк в рекламата, добра идея. :)

Та се зачудих има ли някой тука, който да ги е ползвал :?:
 
Shmitkata каза:
Днес ги забелязах в една рекламка на google. Някой хитрец си беше сложил affiliate линк в рекламата, добра идея. :)

Та се зачудих има ли някой тука, който да ги е ползвал :?:

До колкото съм чувал не става :(
 
Според мен продукта им е добър. Разглредах го внимателно. Напълно готов и съобразен е с възможността да продаваш услуги или продукти в eBay например. Има си front част, интеграция за Merchant account и т.н.
 
Shmitkata каза:
Днес ги забелязах в една рекламка на google. Някой хитрец си беше сложил affiliate линк в рекламата, добра идея. :)

Та се зачудих има ли някой тука, който да ги е ползвал :?:

разгледах сайта. Исключително насочен за хора със сайтове за директна продажна който ползват дропшипинг. Но не забравяйте че за да се съгласят да шипват от ваше име ще ви искат бизнес лиценз най - вероятно(съответно трябва да имате фирма в USA) Работя с 19 дропшипъри и 7-8 производители и до сега никога не съм минал без да ми искат лиценз. Другото което е за самия сайт - не съм много привърженик на такива дето предлагат от всичко по малко. По добре търсете продуктово ориентирани дропшипъри и така гамата продукти е доста по голяма. А тези уж предлагат много - а всъщност почти нищо
 
ДропШипинг

Slaker каза:
Някой може ли да обясни или да даде инфо за dropship?

Ами брат ми го беше обяснил по прост начин някаде във форума ама не се сещам къде но ще опитам да повторя. Не е никак сложно. Правиш сайт да речем за копчета. Ти естествено нямаш копчета. Свързваш се с производители или складове на едро които продават копчета на едро. Те са дропшипъри. Договаряте се с тях да речем че ще ти дадат дропшип цена за определено копче 5$. На сайта си ти слагаш тяхното копче и му слагаш цена каквато ти душа иска (разбира се разумна цена) да речем 8$. Клиент попада на сайта ти и решава да купи копчето. Плаща ти 8$ и праща поръчка онлайн за копчето. Ти получаваш поръчката и я препращаш на твоя дропшипър. Той опакова копчето , на пакета слага името на твоята фирма, праща го на клиента и те ти изтегля от картата 5$. Така клиента доволен че си е купил копче, дропшипъра доволен че ти е продал копче и ти си доволен че си спечелил 3$ без да си имал копче. Това е с думи прости цялата система. Изглежда просто но по принцип е малко по сложничко. Но малко. Ако имаш други въпроси по темата може да питаш - от 4 години работя с дроп шипъри
 

Горе