Да ми препоръчате Джумладжия?

BullBlogger

New Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Планирам един малко по-голям проект и смятам да изневеря на блогър, като използвам джумла. Трябва ми някой, който има доста опит с джумлата и има няколко успешни проекта зад гърба си. За да няма неразбрали и да не ми задръстят пощата всякакви ентусиасти - джумла мога да си инстална сам и да си я подкарам и дори да сглобя съвсем приличен сайт, т.е. любители като мен не ми вършат работа.

Не държа да е фрилансър, дали ще е фирма, студио, група бойни другари - няма значение стига да са банда пичове, които си разбират от работата. Най-вероятно ще ми трябва и дизайн или поне сериозно опипване на вече готова тема.

Знам, че в Джумла България ще намеря кадърни хора, но там не съм толкова активен за да познавам потребителите. Можете ли да ми препоръчате някой, който действително може да те накара да заобичаш Джумлата въпреки откровено грозноватото и име?

Благодаря!

ПП Темата не е в пазар, защото още работя по планиране на съдържанието и оптимизацията

ППП естествено, че смятам да си платя на джумладжията като започнем работа по проекта
 
От: Да ми препоръчате Джумладжия?

Колега и аз като любител мога само да ти предложа помощ. Ако има проблеми пиши. Ще хелпна на приятелски начала.
Иначе, за джумладжия търси Иво, той е много навътре в нещата.
 
От: Да ми препоръчате Джумладжия?

И аз съм на мнение, че ако наистина оставиш варианта - Джумла, то най-добре се свържи с Иво.
Все пак си помисли върху това което ти писах в скайп.
 
От: Да ми препоръчате Джумладжия?

Аз също съм за Иво... за Joomla това е твоя човек ;)
 

Горе