Да напълним Фейсбук с цветя!

amelie

Member
Идеята не е моя. Взех я "на заем" от една близка приятелка. Не съм сигурна дори дали не е някаква вълна в социалните мрежи, но ако не е, то нека я направим такава.

Вярвам, че поне на колежките тук ще им допадне.
Та така: да напълним Фейсбук с цветя (или пеперуди), противопоставяйки се на твърде негативните и деструктивни, иначе добре котиращи се снимки и видеоклипове. Нека всеки публикува на стената си цвете (аз - пеперуда), поемайки публичен ангажимент да сложи на стената на всичките му приятели, харесали снимката, друга снимка на цвете (или пеперуда).

Има ли ентусиасти? :)
 
А моята тема прочете ли? Включи ли се?


П.С никой не задължавам, но просто темата ми се видя леко неуместна след моята инициатива. Все пак успех.
 
А каква е идеята зад тази инициатива?
Аз такива, дето постват негативни неща(насилие над хора/животни и пр.) ги махам директно. Оставям само страниците, дето постват цици и дупета.
Цветя и пеперуди ако ми се гледат, излизам на балкона.
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Да напълним Фейсбук с цветя!

Не, не бях прочела темата ти, прочетох я сега. Поздравявам те за нея и да, ще се включа. И все пак не намирам нищо неуместно в едно изцяло положително намерение, каквото е моето (т.е. това на моята приятелка).
 
От: Да напълним Фейсбук с цветя!

Не съм сигурна дори дали не е някаква вълна

Вълна е. Копие на вълната с книгите.
Целта е да изритат бедните малки сладки котета от фацебуцето, в това студено време, и да ги направят бездомни.
 

Горе