Да ползвам ли Linx.BG?

bad4o

New Member
Здравейте, колеги, харесах си една от услугите на момчетата от linx.bg, но начините им за плащане нещо не ми харесват и съответно не смея да използвам услугите им.

Предполагам много хора са си плащали за да ги използват и за това реших да попитам аджеба коректни ли са?

Ще бъда много благодарен за 2-3 мнения за тях.

С уважение: Александър Нешев
 
От: Да ползвам ли Linx.BG?

Аз съм ги ползвал и са коректни
Но резултатите след време май не дойдоха :)
 
От: Да ползвам ли Linx.BG?

Здравейте, колеги, харесах си една от услугите на момчетата от linx.bg, но начините им за плащане нещо не ми харесват и съответно не смея да използвам услугите им.

Предполагам много хора са си плащали за да ги използват и за това реших да попитам аджеба коректни ли са?

Ще бъда много благодарен за 2-3 мнения за тях.

С уважение: Александър Нешев


Какво им е на начините за плащане?
 
От: Да ползвам ли Linx.BG?

Еми като за начало са само два, а пък това paypel ли е кво е....хубаво ще е да вкарат един easy pay, чрез дебитна карта...някое момче горе беше писало, ако благоволят да ти свършат поръчката. Защо ако благоволят?
 
От: Да ползвам ли Linx.BG?

Еми като за начало са само два, а пък това paypel ли е кво е....

А ние в едни други теми се оплакваме, че търговията в бг била изостанала, заради непросветените клиенти. То май и уебмастърите не са кой знае колко напред...
 
От: Да ползвам ли Linx.BG?

Еми като за начало са само два, а пък това paypel ли е кво е....хубаво ще е да вкарат един easy pay, чрез дебитна карта...някое момче горе беше писало, ако благоволят да ти свършат поръчката. Защо ако благоволят?

Защото има цитирана друга тема по-горе и като я прочетеш ще намериш и отговор на питането си :)
 
От: Да ползвам ли Linx.BG?

Ами ПП е един от основните начини за плащане в света, по-скоро е най-разпространеният :)
Хората са коректни!
 
Хората вече не са коректни явно е била продадена системата и в момента работи само колкото да ви вземе парите. Не се лъжете с нея. Направих поръчка и никакъв резултат. Пробвах да се свържа да разбера какво става, но никакъв отговор. Поръчката е от 29.03.2016 - вече 3 месеца.
Приложена снимка.
Виж файлът 13807
 
От: Re: Да ползвам ли Linx.BG?

Хората вече не са коректни явно е била продадена системата и в момента работи само колкото да ви вземе парите. Не се лъжете с нея. Направих поръчка и никакъв резултат. Пробвах да се свържа да разбера какво става, но никакъв отговор. Поръчката е от 29.03.2016 - вече 3 месеца.
Приложена снимка.
Виж файлът 13807
Диспут ?
...
 
От: Да ползвам ли Linx.BG?

Ползвал съм преди време две от услугите – една я изпълниха коректно и в срок. Втората, поръчах след няколко месеца. Тя беше свързана с написването на определен брой статии и бе за сума около 100-ина лева, след няколко отлагания, така и не се изпълни. Доста трудно се свързах с тях и мисля беше чрез Фейсбук страницата им – в крайна сметка ми възстановиха сумата.
 

Горе