Търся: Да ползвам фб страници срещу написване на качествено съдържание за блогове и други

silviakostova

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте, търся собственици на фб страници с над 250к фена, които по някаква причина не ги използват в момента. Трябва ми достъп за качване на постове там, като предлагам в замяна бартер - написване на качествено съдържание за блогове или други цели, качване на продукти в различни платформи, написване на категорийни описания, описания за продукти, качване на обяви и други.
 
Последно редактирано:
По скоро ще трябва UX/UI дизайнер.
Само за дизайн на интерфейса ли става въпрос или за действащ сайт?
Защо не използвате WordPress, там дизайна може да стане с Елементор, Диви или друг билдер и е много по-разпространен в България.
 
Последно редактирано:
Здравейте, за стартиращ проект се нуждаем от уеб и графичен дизайн.
Работа със следния софтуер:
За дизайна на банери: Adobe Photoshop
За дизайна на уебсайтове: Figma, Adobe XD или Sketch.

Figma е за предпочитане. Всеки, който разбира от другите, може да я научи (Не е много разпространеня в България, но имаме курсове за това, плюс един-два проекта и е готов).
Предимства: безплатна е (или поне в началото). Онлайн е и може, много лесно да се колаборира между дизанера, уебдизайнера и останалите - копирайт, PM, клиент.
Също е и стандарт в индустрията.
Може ли повече подробности за графичния дизайнер?
 
Здравейте отново!
Ще пишем допълнително на всички заинтересовани. В момента още обсъждаме точно от какво имаме нужда, затова се извинявам за забавянето. Но ще обявим всичко, веднага щом има яснота. Христос Воскресе на всички! Бъдете здрави и много, много късмет!
 
Здравейте отново!
Ще пишем допълнително на всички заинтересовани. В момента още обсъждаме точно от какво имаме нужда, затова се извинявам за забавянето. Но ще обявим всичко, веднага щом има яснота. Христос Воскресе на всички! Бъдете здрави и много, много късмет!
Благодаря. Моля свържете се с мен, когато решите. Весели празници!
 
Извинявам се, че преправих темата, но в момента системата не ми дава да създам нова.
 
Здрасти, мога да предложа фейсбук групи, където да публикуваш за статии. Пиши, ако те интересува.
 

Горе