Да помогнем с реп

От: Да помогнем с реп

Не се опитвайте да ме изгоните !
Сам ще се махна от сайта.
....
Ха дано де! Ама надали .... с един по-малко - неграмотен, но нагъл, ще има тук като се махнеш! Поработи сериозно върху българската ти граматика, още по-сериозно - върху уважението към другите в разговорите, а и действията си - например, не се опитвай да надхитриш правилата! А като не успееш, не плюй срещу тях ;)
 
От: Да помогнем с реп

Аз вчера дадох репутация на тоя единия, че ми се видя гербер, че се кара с динтроникс, той ми се обясни веднага на лично съобщение хаха.
 
От: Да помогнем с реп

Аз вчера дадох репутация на тоя единия, че ми се видя гербер, че се кара с динтроникс, той ми се обясни веднага на лично съобщение хаха.

:roll::beer:
 
От: Да помогнем с реп

Скоро ще получи и от мен един червен реп,само да мине ограничението за време. Много си нагла ма Тодорова, какво искаш да покажеш с това поведение не знам.
Виж в продавалника си имат форум,там може да те аресат повече
 
От: Да помогнем с реп

Скоро ще получи и от мен един червен реп,само да мине ограничението за време. Много си нагла ма Тодорова, какво искаш да покажеш с това поведение не знам.
Виж в продавалника си имат форум,там може да те аресат повече

Благодаря за комплиментите :p 8)

ИМА ли админи, в Този сайт !?
 
От: Да помогнем с реп

Като не щете мира - на ви секира !
http://www.predpriemach.com/member.php?u=15360
Регистрирана на 20.09 2013
публикувала тема на 21.09.2013
Някой да ми обясни - КАК става този номер ?
 
От: Да помогнем с реп

Тодорова и ти можеш, ама не си чела правилата....
Само не мога да разбера правиш ли се или не :lol:
 
От: Да помогнем с реп

Казах да не ми пишеш. На какъв език да го кажа ? Скивай само админите си взеха главите и бегнаха. От въпросите ми. Край, не ми пиши !
 
От: Да помогнем с реп

Казах да не ми пишеш. На какъв език да го кажа ? Скивай само админите си взеха главите и бегнаха. От въпросите ми. Край, не ми пиши !

Защото темата е пусната в друг раздел : ))))))))))))))))))))))

и на тебе ти дадох червено тодорова, даже си и написах името, че да знаеш, но това беше още вчера.
 

Горе