Да "почетем" братя Юзеирови

Али Юзеиров го било гнус да докосва монетите от един лев,

12553-2.gif

на които е изобразен българския светия Иван Рилски:
Като правоверен мюсюлманин, не ми е приятно в джоба ми да дрънкат монети с образите на чужда ми религия и непрекъснато да ми се налага се докосвам до тия образи
Братя Юзеирови искат и полумесецИ на българския герб!
Тези дни Али Юзеиров се изказа, че след като в герба на светска България присъстват християнски религиозни символи като кръстове, то било задължително вътре да има и няколко полумесеца.

http://www.burgasnovinite.bg/11-Turzi-iskat-turski-polumesez-v-balgarskiya-gerb.html
 
От: Да "почетем" братя Юзеирови

А не иска ли една голяма сопа. Тея са фанатици и нямат място тук, добре че не успяха да основат партия, щеше да има гражданска война :twisted:
 
От: Да "почетем" братя Юзеирови

А не иска ли една голяма сопа. Тея са фанатици и нямат място тук, добре че не успяха да основат партия, щеше да има гражданска война :twisted:
А тия даже и Станишев щеше да ги забрани, нищо че са от "дружките" :).

А тоя като го е гнус, да ходи да бара турски лири, след като са го "обидили" няколко пъти.
 
От: Да "почетем" братя Юзеирови

Все ми се чини, че като малки са търчали и викали "Тате - дай левче, мамо - дай левче!" Без да се гнусят. Дори съм убеден, че са се радвали.
Но сега, като са докопали пачки от стотачки, вече ги е гнус от левчето!
 
От: Да "почетем" братя Юзеирови

Медиите ги лансират тези подчовеци, защо отразяват всяка простотия, която правят, а не ги игнорират?
 
От: Да "почетем" братя Юзеирови

Поредната простотия от платените провокатори Юзеирови.
 
От: Да "почетем" братя Юзеирови

Има държави, в които с подобно изказване ще са в затвора, пребити от бой. Жалко, че България никога няма да е от тези държави...
 
От: Да "почетем" братя Юзеирови

кви са тия резаци и що изобщо трябва някой да им обръща внимание?!?
 
От: Да "почетем" братя Юзеирови

Тези братя са боклуци, които са лежали по затворите в България и чужбина за различни престъпления. Освен това дори в собственото им село ги мразят. Това са офлайн тролове, които не трябва да получават никакво внимание в медиите или форумите, защото точно това искат. Някой да обсъжда налудничавите им действия и изявления.
 
От: Да "почетем" братя Юзеирови

Срещу такива само Ултрасите могат да се изправят, без страх и без милост, нищо че после ще са "наркомани, пияници и хулигани"
Цар Киро го оправиха хубаво и на тия ще им дойде времето с такива изказвания.
 
От: Да "почетем" братя Юзеирови

кви са тия резаци и що изобщо трябва някой да им обръща внимание?!?
Има държави, в които с подобно изказване ще са в затвора, пребити от бой. Жалко, че България никога няма да е от тези държави...
slavchev е обяснил добре защо трябва да им се обръща внимание.
 
От: Да "почетем" братя Юзеирови

А не иска ли една голяма сопа. Тея са фанатици и нямат място тук, добре че не успяха да основат партия, щеше да има гражданска война :twisted:

След това с полумесеца, можем да си резнем и карабините. Шибани идиоти. Тия предложения са доста болни. Защо хората не си взимат хаповете, а пресата по някакъв начин не ги пита по 2-3 пъти, защото и той да си го чуе толкова пъти отговора, за да разбере каква простотия излива. :)
 

Горе