Да премерим посещаемостта

По колко уникални посещения дневно имате на най-добрия си сайт?


  • Общо гласове
    195
От: Да премерим посещаемостта

за година за месец за минута?
 
то зависи какви посетители от къде са какво търсят при теб имат ли пари за харчене и тнт иначе на мершант лаик сайт (шоп темплеит) които се ранква за киурди от които купуват преди кризата в сащ 5-6 к уникални онзачаваха $1000 печалба...
 
От: Re: Да премерим посещаемостта

то зависи какви посетители от къде са какво търсят при теб имат ли пари за харчене и тнт иначе на мершант лаик сайт (шоп темплеит) които се ранква за киурди от които купуват преди кризата в сащ 5-6 к уникални онзачаваха $1000 печалба...

А сега - по време на кризата колко е, ако не е тайна и ако не съм прекалено нагъл с този въпрос - имам предвид за същия трафик, искам да сравня колко пъти е паднала конверсията :oops: Може и ЛС, ако е секретна информация :) Благодаря предварително за в случай, че Coolice или някой друг ми отговори :)
 
сега покраи кризата е много зле в отслабването... очакванията ми за бизнеса останаха неизпълнени :( макар че то сезона на продуктите сега започна но като за първи месец кофтито е че това което дават като най-ранни възможни дати за оправяне на кризата там означава че там най-рано може да се оправят нещата догодина

пп Забравих да кажа че те и морнише нямат нищо общо с конверсията на гб и затова е още по прецакана ситуацията защото горните цифри са с гб
 
От: Да премерим посещаемостта

Ама гледай ги сега как пак броят ябълки и круши. Ми това нищо не значи - единия от сайтовете ми има 20-25,000 на ден, а друг доста по-печеливш с оглед на типа монетизиране има 50-100. Това не е фактор.
 
От: Да премерим посещаемостта

В момента имам три сайта, като най-посещаемия има средно 200+ човека. Останалите два около 70-80, те са по-новички.
 
Последно редактирано:
От: Да премерим посещаемостта

За сега не сам мн добре с посещенията. Кво ли не праа за тва сео , кейуорд сео , aдвам по блог директории и какви ли не дирс. и пак нямам добри посещения 5/10 на брой уникални във всеки от блоговете ми ... шит стана с тоя афилейт ....
 

Горе