Да разбием малко Black Hat SEO митове

От: Да разбием малко митове

Според мен голям тласък дава и домейна. Бих казал че някакъв бонус от гугъл за нов сайт, но няма да е на място защото вече месец и нещо е на тази позиция.
Никога не съм пращал толкова много линка към нов сайт, главно заради притеснения от пращане в 10-та глуха.
Определенно има много митове относно СЕО за гугъл, но дори да не е "изгорял" този сайт пак не бих рискувал с толко линка
 
От: Да разбием малко митове

Нишата не е трудна нищо, че К-тула я дава с голяма конкуренция 328к резултати 9-10к търсения на месец. Влизане е топ 10 не е никакъв проблем. Виж топ 5 какви са и ще ти стане ясно. А коментарите ако наистина са 1850 с една и съща котва е голяма глупост. Изобщо тези тулове се използват от излкючително неграмотни хора и се радвам, че малко ги ползват правилно.
 
Re: Да разбием малко митове

по принцип ако искаш да си лонг търм в нишата е по правилен подход с първо да се види защо излизат топ 10 поне /за по трудни ниши и топ 30/ и след това да гледаш как да ги минеш :) а не директно да се изпиват линкове по някаква заложена схема, ама всеки си знае и си предценява :) как се казва могъл направил ;)
 
От: Да разбием малко митове

Щом за 3 дни пак се е появил, според мен е бил много назад и просто туула не е могъл да провери.
Бих го нарекъл денс, а не сандбокс
А аз бих казал, че различните линкове са го изкарали от сандбокса. Все пак още се говори, че новите сайтове попадат в сандбокса, когато гуугъл не знае къде да ги сложи и престояват няколко дни там.
 
От: Да разбием малко Black Hat SEO митове

И аз мисля че прекалено много Блекхат сео митове има.. Нали ако беше толкова лесно да се пеналайзне сайт всички щяха да бластват конкуренцията със по хиляди линкове и да я набиват в сандбокса :D Скоро гледах един уникален курс по Блек Хат СЕО http://www.moneymakerdiscussion.com/forum/white-hat-download-section/55048-get-don-jeremys-automated-search-engine-optimization.html
Пичовете обясняват как се работи със скрейп бокс сенюк хрумер и останалите автоматизиращи сеото туулове.И разбиват доста митове...Доста говорят и за гугъл денса :) Препоръчвам го на всеки.. Даже разправят как си бластват по много линкове на ден и резултатите са им положителни.
 
От: Да разбием малко Black Hat SEO митове

Набиването на много линкове на НОВ сайт за кратко време със сигурност не е добра идея особено ако анкора е високо конкурентен - това съм го пробвал на собствен гръб
Много по различно е ако сайта е поне малко остарял и е на предни позиции тогава Г не пипа толкова твърдо защото има презумпцията че някой може да ти подлива вода, но на новите сайтове дето още ги няма никъде Г е сигурен че това си е дело на уебмастера и го бие по канчето
А изброените по горе софтове по добре ги ползвайте за бластването на събмити по социалки и други подобни от колкото да си пердашите директно сайта
 
От: Да разбием малко Black Hat SEO митове

Изключително важно е как е устроен сайта.. ако сеото му е над 95% ще го дигне бързо. Но като за нов сайт е рисковано черни линкове..
__________________
микрослушалка - Най - доброто място за тайна комуникация
 
Последно редактирано:
От: Да разбием малко Black Hat SEO митове

При линкване на нов домейн трябва да се внимава много с източника и обема на линкове, иначе пясъчника ти е в кърпа вързан, а от там дори с много и качествени линкове пак си минава време докато изплуваш. За trusted домейн ми се е случвало дори 2-3 не много качествени линка + малко текст да ме изкарат от 3та глуха в топ 10, на средно конкурентна дума.
 
От: Да разбием малко Black Hat SEO митове

При линкване на нов домейн трябва да се внимава много с източника и обема на линкове, иначе пясъчника ти е в кърпа вързан, а от там дори с много и качествени линкове пак си минава време докато изплуваш. За trusted домейн ми се е случвало дори 2-3 не много качествени линка + малко текст да ме изкарат от 3та глуха в топ 10, на средно конкурентна дума.

Кви са тия глупости, аз досега не съм бил деиндексирван, освен 1 път, понеже на стар афф сайт пуснах 7к xrumer + 10к scrapebox линкове, и това е било преди 1 година, пък не знам вас как ви банват така, че само ревете, явно проблева си е във вас.
 
От: Да разбием малко Black Hat SEO митове

След последните ъпдейти нямате никакъв шанс с черни линкове. Особено ако говорим за чисто нов домейн.
 
От: Да разбием малко Black Hat SEO митове

Опитвам с изцяло чисти методи, но просто Google дава указания без реално да има реални последствия от това че ги спазваш.
Казват съдържание, квалитетни линкове- правя го и резултата е минимален.
Там където се състезавам на първо място в SERP-а е набутан exact domain match с маса бластнати линкове през руски сайтове.
Google имат сериозни проблеми и не спамерите са им проблема. Ако Аpple решат да направят търсачка, както има такива слухове тогава лумпена Кътс ще спре да изглежда толкова самодоволен.
Има заблуди за BlackHatSEO и основните са в това да повярваме че не трябва да ги използваме.
Google определя правилата на играта, но се вижда че други я играят по-добре от самите тях. G не може да пребори методите на BlackHatSEO, но успешно успява да накара такива като мен да повярват че е близо до това и затова трябвало да се играе честно оттук нататък.
 
От: Да разбием малко Black Hat SEO митове

Ако търсачката им е като навигацията им ...

Опитвам с изцяло чисти методи, но просто Google дава указания без реално да има реални последствия от това че ги спазваш.
Казват съдържание, квалитетни линкове- правя го и резултата е минимален.
Там където се състезавам на първо място в SERP-а е набутан exact domain match с маса бластнати линкове през руски сайтове.
Google имат сериозни проблеми и не спамерите са им проблема. Ако Аpple решат да направят търсачка, както има такива слухове тогава лумпена Кътс ще спре да изглежда толкова самодоволен.
Има заблуди за BlackHatSEO и основните са в това да повярваме че не трябва да ги използваме.
Google определя правилата на играта, но се вижда че други я играят по-добре от самите тях. G не може да пребори методите на BlackHatSEO, но успешно успява да накара такива като мен да повярват че е близо до това и затова трябвало да се играе честно оттук нататък.
 
От: Да разбием малко Black Hat SEO митове

И какво? Какви митове разби? Сайта никакъв го няма в резултатите днес. Ето ти и разбития мит - или правиш бизнес като хората, или не можеш да излъжеш най-гениалните хора в света и гориш.
 

Горе