Да се Съюзим - Срещу Големите Сайтове !

От: Да се Съюзим - Срещу Големите Сайтове !

"Здравейте Малки и Големи Предприемачи!" - това взаимствано от "Минута е много" ли е?


Смешник!

И кой определя кой да бъде сайта? Zajenata с тея 100К уникални дневни ли е големия сайт?

То по тая логика, дай да бутнеме Предприемача, та да има повече трафик към bg-mamma. :lol:

"Не е важно на мен да ми е добре, а на Вуте да му е зле!"

Вместо деструкция, хвани и положи усилия, за да си конкурентен!

За определен успех НЕ всичко е пари, идеята е всичко!

И тоя "големия" е бил същия посерко като тебе, преди да стане голям! И твойто мислене е същото като неговото...трафика ти от 500 да ти се вдигне на 5000...

Не е ли така?
 
От: Да се Съюзим - Срещу Големите Сайтове !

Тази седмица петъчната тема закъсня...

Профил с типично неграмотен стил на писане иска да събори Британската империя...
 
От: Да се Съюзим - Срещу Големите Сайтове !

Колега идеята ти е уникално проста ! Това ни е типично Българска черта , не е важното да развия моя сайт а важното е да прееба конкуренцията ...
Ако през времето в което мислите как да прецакате някой , мислите как да развиете сайта си , 100% ще ви дойде някоя по - добра идея за него.
Но разни хора - разни идеали.
Според мен това може да го роди само някой тиин мозък или някой повярвал си ,че е големият хакер
 
От: Да се Съюзим - Срещу Големите Сайтове !

Тази седмица петъчната тема закъсня...
Профил с типично неграмотен стил на писане иска да събори Британската империя...

Каква британска империя, направо цялата Силициева долина в Калифорния, наред с гугйл, ейпъл, ейч пи ксероск и всички останали в тоя регион :D

За кофата ... :mad:
 
Последно редактирано:
От: Да се Съюзим - Срещу Големите Сайтове !

Идеята ми е следната: да съборим един голям сайт и посещенията от него да се насочат в наши сайтове
= да изберем 1 сайт и да го съборим
= след това 2-ри сайт и него да го шътнем от серпа и т.н

после всички тези посещения ще се разделят по други сайтове т.е нашите сайтове приятели

:lol: Само не разбрах как така реши, че ще дойдат в твоя сайт. Там де е никнал магданоз пак ще поникне.

* Един такъв сайт които според мен не е полезен е zajenata.bg - които излиза на първа страница чрез zajenata.bg/******-search.html
всички знаем как сайтовете за обяви работиха преди, само че незнам как този не го е хванал гугъл.

Това е само според теб, г-н Прецакай Всички. По-добре щеше да е да измислиш нещо по-добро от споменатия сайт (има накъде).

* А я си представете са шътнем бг мамата - тя има близо 1 000 000 уникални потребители ... а този сайт отдавна си загуби смисъла

Я слез на земята, че в небето може да глътнеш нещо без да искаш.


ДА ПОБЪРКАМЕ ГУГЪЛ И ГОЛЕМИТЕ САЙТОВЕ

Това е ясно, че няма да стане, но като гледам гошо е успял да те изпревари и да те побърка.

* нека модераторите не трият темата, а ако я изтрият това е признак на страх от големите....

:lol: Момко, дотук стана ясно, че ти си единствения, който го е страх от големите.
 
От: Да се Съюзим - Срещу Големите Сайтове !

За жалост тази тема олицетворява мисленето на повечето (не всички естествено) българи, в това число и "предприемачи". Няма как една държава или икономика да прогресира, когато хората се опитват да успеят с деструктивни методи.
 
От: Да се Съюзим - Срещу Големите Сайтове !

Всъщност в бизнеса има много примери когато две компаний конкуренти си "подливат" вода по един или друг начин с цел завземане на пазара на другия като кражба на идей и тем подобни. Ако сте гледали филма Параноя с Харисън Форд, е точния пример.

Тук проблема на човека дето е пуснал темата е че той не е адекватна конкуренция на нито един от сайтовете за които говори -мисля че една адекватна конкуренция не би пуснала тема в форум да моли за помощ как да прецака конкурента си. Просто коментара е излишен в това отношение.
 
От: Да се Съюзим - Срещу Големите Сайтове !

За каква адекватна конкуренция говорим изобщо тук?? :О

Факта, че сайта Х има над 1 млн. посещения дневно, при положение, че примерно толкова юзъри имат нет (това не е вярно - само пример), не означава, че сайта Х взема обира всичките юзъри, защото се класира първи и защото има въпросните посещения.

Факт е, че един потребител посещава много повече сайтове, а не само 1, че да се бориш да им изземеш въпросните потребители.

Факт е, че дори и сайта Х да прави 1 млн. посещения, сайта У също може да генерира толкова посещения, стига да направи сайта, както трябва и да го разпространи и промотира, както трябва. :)
 

Горе