Да се занимавам ли с програмиране, ако:

tijaja

New Member
1. Адски много ще се накефя да създам някоя игра и да е популярна в целия свят. Било то браузърна или някаква друга.
2. Не ми е интересно да седя и да пиша тези кодове :Д.
Помогнете ми моля...
 
От: Да се занимавам ли с програмиране, ако:

Бъди сигурен има много хора който биха ти помогнали, ти само изкарай пачките с парите ;)
 
От: Да се занимавам ли с програмиране, ако:

Ако нямаш желание ще ти е много трудно, а още по-трудно ще е да нямаш желание и да популизираш някоя игра.Даже е малко невъзможно, защото ти трябват не само големи знания за програмиране, а също така трябва да можеш да правиш дизайни, трябва да имаш опит в СЕО и трябва да имаш голям бюджет.
 
От: Да се занимавам ли с програмиране, ако:

1. Адски много ще се накефя да създам някоя игра и да е популярна в целия свят. Било то браузърна или някаква друга.
2. Не ми е интересно да седя и да пиша тези кодове :Д.
Помогнете ми моля...

НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙ!
 
От: Да се занимавам ли с програмиране, ако:

1. Адски много ще се накефя да създам някоя игра и да е популярна в целия свят. Било то браузърна или някаква друга.
2. Не ми е интересно да седя и да пиша тези кодове :Д.
Помогнете ми моля...
Можеш да си отговориш сам, ако вземеш под внимание крилата фраза '' Работи това, което ти харесва''. Щом не ти е интересно да кодиш, рано или късно ще удариш гредата:).
 
От: Да се занимавам ли с програмиране, ако:

Адски много ме кефи да иновирам целия свят, ама не ми се занимва .... моля помогнете :D :D :D
 
  • Like
Реакции: Alf
От: Да се занимавам ли с програмиране, ако:

А по темата осигури капитал и имай идея какво искаш другого е до намериш правилния човек който да продуцира, всичко ще ти направи с екипите си :)
 
От: Да се занимавам ли с програмиране, ако:

А примерно и друго, аз много и обичам да играя игри, имаше 1 геймър непомня как му беше никът, той прави яко пари като играе игри и пише коментари... Моля ви да ми обясните как става тая работа ?
 
От: Да се занимавам ли с програмиране, ако:

А примерно и друго,

Ако дефинираме първия ти въпрос с ''едното'', следващия ти с ''другото'', то ми е интересно какви изводи си си извадил от отговорите на ''едното'', пък после евентуално можем да пристъпим и към съответните отговори на ''другото'' :)
 
От: Да се занимавам ли с програмиране, ако:

Колега явно много фрее време имаш, играй си ги игрите то неволята ще та научи и ще предобиеш различни умения като търсене в Гошо и т.н. и ще разбереш че може би той е про геймър както има професионални фурболисти и квартални и както има професиоанлни коментаторни така и квартални - ама докато настъпи момемнта ще има няма един голям период :D
 
От: Да се занимавам ли с програмиране, ако:

Трябваше да озаглавиш темата "Аз не знам какво искам". Така всички се заблуждаваме, че искаш нещо.
 
От: Да се занимавам ли с програмиране, ако:

Поне си прав :Д. Верно незнам какво искам. И нз как да разбера ... :mad:
 
От: Да се занимавам ли с програмиране, ако:

Трябваше да озаглавиш темата "Аз не знам какво искам". Така всички се заблуждаваме, че искаш нещо.

Постсоциалистическият полуфабрикат се опитва да бъде в крак с прогреса, но закостанелите му предрасъдъци/коментари, така и не успяват качествено да дубликират съответната тема/въпрос/казус.....
Първосигналният извод какъв е? Глуповатата и определено масивно комплексирана личност/индивид се опитва (поне той/то си мисли така)да изрази своята гледна точка, но определно естествения подбор си казва тежката дума...
 
От: Да се занимавам ли с програмиране, ако:

Постсоциалистическият полуфабрикат се опитва да бъде в крак с прогреса, но закостанелите му предрасъдъци/коментари, така и не успяват качествено да дубликират съответната тема/въпрос/казус.....
Първосигналният извод какъв е? Глуповатата и определено масивно комплексирана личност/индивид се опитва (поне той/то си мисли така)да изрази своята гледна точка, но определно естествения подбор си казва тежката дума...

Това , че не можа да се представиш задоволително на моя тест, не означава, че трябва да показваш комплексите си във всяка тема. Видяхме, че си глупав и ти липсва логика, и дори не можеш да разсъждаваш два хода напред. Каквото да се прави- едни го имат мисленето, а останалите олигофрени, като Валдес, го бленуват.

Казус тук няма, олигофрен. :)
 
От: Да се занимавам ли с програмиране, ако:

Това , че не можа да се представиш задоволително на моя тест, не означава, че трябва да показваш комплексите си във всяка тема. Видяхме, че си глупав и ти липсва логика, и дори не можеш да разсъждаваш два хода напред. Каквото да се прави- едни го имат мисленето, а останалите олигофрени, като Валдес, го бленуват.

ОФФ почвам да се отегчвам деа. Драсни нещо оригинално, някакваа стойностна дуъблика на репликата ми деа. Нали трябва с нещо да се забавялваме:)
 
От: Да се занимавам ли с програмиране, ако:

Това , че не можа да се представиш задоволително на моя тест, не означава, че трябва да показваш комплексите си във всяка тема. Видяхме, че си глупав и ти липсва логика, и дори не можеш да разсъждаваш два хода напред. Каквото да се прави- едни го имат мисленето, а останалите олигофрени, като Валдес, го бленуват.

ОФФ почвам да се отегчвам деа. Драсни нещо оригинално, някакваа стойностна дуъблика на репликата ми деа. Нали трябва с нещо да се забавялваме:)

За какво ми е някакво мазно лайно (олигофрен)?
 
От: Да се занимавам ли с програмиране, ако:

Тайм аут, колега, че сега имам да празнувам. После пак:)
 
От: Да се занимавам ли с програмиране, ако:

Аз много искам да съм пилот и да летя, но много мразя тия бутони и копчета по самолета и ме мързи да го управлявам.

Как мислите, ставам ли за пилот?
 
От: Да се занимавам ли с програмиране, ако:

За стюардеса може и да минеш :D тшак си правя
 

Горе