Да се накаже - Янузов

Да се накаже ли Янузов?

  • Да!

    Votes: 8 53.3%
  • Не!

    Votes: 7 46.7%

  • Общо гласове
    15
Статус
Not open for further replies.

Moko

Well-Known Member
От 2 години посещавам форума и такъв паразит не съм срещал! Посочете ми кой друг за по-малко от 2 месеца написа толкова много глупости по чужд адрес? Явно маляка е сбъркал шегите, които си правим, със заяждането, което той упражнява върху другите...
Колегиалните шеги са едно, но злобното заяждане е съвсем друго! Предлагам да се накаже по някакъв начин, та да му дойде акъла в главата.
Между другото заминавам и оставам темата отворена. В четвъртък се връщам така че, ако някой ме псува и си мисли, че ме е изплашил, нека почака, па ще видим...
 
От: Да се накаже - Янузов

Ами за мен Янузов е bdaa номер 2. Само последния може да го конкурира с проявите си. Напълно те подкрепям.
 
От: Да се накаже - Янузов

Аз пък смятам, че към заядливостта трябва да се подхожда с чувство за хумор. Така можем да си правим шоу на гърба на нечия злоба, а като отнесе ban дадения човечец, няма да има кой да ни тормози, т.е. скука.

След всичко това е ясно, че гласувам "против".
 
От: Да се накаже - Янузов

Аз мисля, че с темата се изземват функциите на екипа от модератори. Има си бутонче към всяко мнение
report.gif
. Ако някой има претенции го натиска, докладва и модераторите вземат решение. Няма смисъл от саморазправа.
 
От: Да се накаже - Янузов

@Unwise - не съм имал предвид бан ;]
@VtoriChepik - модераторите тук са твърде мекушави ;]
 
От: Да се накаже - Янузов

@VtoriChepik - модераторите тук са твърде мекушави ;]
Не мисля, че са мекушави. Всеки си гледа интереса. Колкото повече посещения на форума и писане в теми- толкова по-добре за тях. Няма лошо в това. :)
 
От: Да се накаже - Янузов

Оставете го човека, тая тема му е достатъчно "наказание" :]
 
От: Да се накаже - Янузов

"Да се накаже, не да се помилва" или "Да се накаже не, да се помилва":?:
 
От: Да се накаже - Янузов

Не знаех, че Прокуратурата се подвизава в тоя форум.
Стига сте съдили и наказвали
безгрешни хора има само в Библията
 
От: Да се накаже - Янузов

От годините е, след някоя и друга ще му дойде акъла, също и на бдаа и прочие.
 
От: Да се накаже - Янузов

аз гласувам с НЕ, абсолютно безпредметна анкета (лично мнение), това малко прилича на "Батко, батко ела да набиеш тука един че ме дразни"
и какво в момента този форум има Членове: 3,655, в тази анкета са гласували към момента 15, ако гласуват над 50%( от 3655) да бъде порицан човечеца, ще се съглася ама в момента това си е лична саморазправа
 
Статус
Not open for further replies.

Горе