Да се похваля. Нов домейн - Нов късмет

От: Да се похваля. Нов домейн - Нов късмет

Честито! Имаш още неща от дизайна, които остават непреведени...
 
От: Да се похваля. Нов домейн - Нов късмет

Сега е супер, останаха само детайли от Публикувано от webmasterche на сеп 2, 2010 in Новини | 0 comments.
No Comments, Previous Entries, Next Entries, More, а ако промениш показването на датата на <?php the_time('j F Y'); ?>, ще е още по-добре.
 
От: Да се похваля. Нов домейн - Нов късмет

Супер е! На мен много ми харесва!

Само че, няма ли да е по-добре ако картинката която си сложил за фон не се движи ? т.е. като скролираш надолу тя все да се вижда?

също и полетата за коментар не се виждат...
 
От: Да се похваля. Нов домейн - Нов късмет

Тя картинката не се движи.. просто горе са очите,а на доло е друг цвета.. така е добре.. иначе като се повтаря става мн.грозно.
Как така не се виждат? Ти написа ли коментар?
 
От: Да се похваля. Нов домейн - Нов късмет

нямах в предвид да се повтаря! исках да кажа очите да си седат на едно място (най-отгоре) и като скролираш надолу да се виждат постоянно, т.е. да се движи самата платформа с хедъра, менюто, публикациите и т.н.
иначе мн ясно че ще е грозно ако се повтаря...

за коментарите - имах в предвид формите за име,мейл,коментар и т.н. черни са и не се виждат...
 
От: Да се похваля. Нов домейн - Нов късмет

Трябва да се добави в css-а това: {background-attachment: fixed;}
 
От: Да се похваля. Нов домейн - Нов късмет

С IE8 не мога да отворя банерчето в сайдбара. Дава ми следната грешка:

Съобщение: 'document.getElementById(...)' is null or not an object
Ред: 51
Знак: 5
Код: 0
URI адрес: http://fan-bg.com/

Може проблемът да е само в моя браузър?
 
От: Да се похваля. Нов домейн - Нов късмет

за очите - на мен сега ми харесва повече! но нека все пак и другите да си изкажат мнението ...

а за формата за коментари - не се виждат защото са черни(както на снимката) - трябва да се нацелват но от пръв поглед не се виждат..това не е голям проблем, просто реших да ти кажа... може и така да си го оставиш///
 
От: Да се похваля. Нов домейн - Нов късмет

С IE8 не мога да отворя банерчето в сайдбара. Дава ми следната грешка:

Съобщение: 'document.getElementById(...)' is null or not an object
Ред: 51
Знак: 5
Код: 0
URI адрес: http://fan-bg.com/

Може проблемът да е само в моя браузър?

Да,това е проблем само на IE. Сега работя и по него
 
От: Да се похваля. Нов домейн - Нов късмет

Колкото повече потребители имаш, толкова повече ще са и рекламодателите!
А за да задържиш потребителите трябва да имаш достатъчно интересна информация в сайта! ; )
Моя съвет е: наеми си някой, който да ти пише ревютата за филмите, и някой грамотен геймър, от който да получаваш ревюта за игрите. Наеми си и човек за рекламата - който да направи рекламен план за сайта ти. И това е ; ) .
 
От: Да се похваля. Нов домейн - Нов късмет

Сега как е? Прави ли проблем още..? А и .. според вас.. как може да се печели от такъв тип сайт?
е то по принцип е добре човек да почне да мисли отзад напред - как ще изкарва пари тоя сайт, има ли потенциал да събере аудитория... и чак тогаз да се хвърля труд.

Струва ми се че има доста подобни сайтове, да не кажа стотици. Повечето са правени и поддържани от неграмотни келеши. Или подходете амбициозно и станете лидер в жанра, или направете нещо по-оригинално и провокативно.

Примерно аз бих го направил като форум. Чукча писатель,... Геймърчетата предпочитат да обсъждат и да се псуват с "ROFLCOPTER!", "ZOMG" и прочие вместо да четат статии.
 

Горе