Да се притеснявам ли или?

Amigo0o

Well-Known Member
Значи имам нов сайт преди три дни пуснат.Вчера сайта беше индексиран от гоогле дори и доста страници бяха индексирани.Днес гледам "При търсенето на - site:imeto.com - не бяха открити съответстващи документи." и не знам дали да се притеснявам да не ме е вкарало в някои черна листа или не знам.Имам няколко силни беклинкове към сайта но не са от същата тематика... :(
 
От: От: Да се притеснявам ли или?

пробвай със site:www.imeto.com
ако пак няма резултати - притеснявай се
Няма :( Сега почетах допълнително за black hat сео и имах един блог към сайта и да не е заради това.Щото доколкото разбрах и допълнителните блогове или сайтове към главния били един вид black hat...
 
От: Да се притеснявам ли или?

ае шегувах се,
не че разбирам много ;)

не се притеснявай, сигурно някой от форума те е репортнал

до няколко дни(седмица) всичко би трябвало да си е на мястото
 
От: Да се притеснявам ли или?

аз редовно / седмично / имам разлика нагоре надолу в линковете които е индексирало и то разлики ама разлики 500 - 3000 - 2000 - 5000 - 1000 варира си кат пич :) и ко да го мисля - няма да му фана цаката
за пример имам два идентични сайта единия правеше по 400 -500 и се качваше неумолимо нагоре постоянно а другия си висеше на 200 и не мърда
и изведнъж тази седмица тоя дето набира нагоре падна вече трети ден на 150
а тоя дето е на 200 мина 400 - изобщо - теглих им една майна и това е :) да си се оправят аз съм ги направил показал съм им правият път - няма да ги водя за ръцете 10 години я - или ще станат големи и хубави сайтове или да си берат гайлето сами - аз като техен родител съм им дал старт в живота :)
 
От: Да се притеснявам ли или?

Въобще не се притеснявай, xtrafundotinfo дни след пускането му беше на същото дередже, но впоследствие нещата се стабилизираха. Утре отношо ще бъдеш в резултатите!
 
От: Да се притеснявам ли или?

Пак, че толкова бързо те е индексирало...
То за радост работата, ти се притесняваш.
 

Горе