Да се чуствам ли преебан?

От: Да се чуствам ли преебан?

радев, нали всичко е ок, тегли една майна и горе главата, путьовци винаги ще има в живота, важното е да знаеш как да ги игнорираш :)

Ами не си прав. НЕ е важно да знаеш как да ги игнорираш, друго е важното ...
 
От: Да се чуствам ли преебан?

Кое е важното? Човек се учи от грешките си - радев е направил грешка, че се е доверил на лапетия и повече няма да го повтори, сигурен съм :)
 
От: Да се чуствам ли преебан?

Кое е важното? Човек се учи от грешките си - радев е направил грешка, че се е доверил на лапетия и повече няма да го повтори, сигурен съм :)

Цеци, ти на колко години си ? :)
 
От: Да се чуствам ли преебан?

Не знам защо всеки прави асоциация с годините като куче лапетия, за мен по важно е не това на колко години си, а на колко се държиш.
Срещал съм и продължавам да срещам хора на годините на баща ми, които се държат по лигаво от дечицата пред блока в стария ми квартал. Срещал съм обаче и опечени младежи, които се държат супер на ниво, та AxCx, няма значение на колко години е човек,.. поне аз така си мисля.
 
От: Да се чуствам ли преебан?

Не знам на колко си, но определено като попораснеш малко и гледаш различно на въпроса с възрастта. Особенно с "перфектните" поколения които идват едно след друго и хубавата ценностна система която се гради у тях. Винаги има издънки при подизпълнения и с хора щом се работи. Всеки ден се сблъсквам с това, но пред клиентите отговарям яз :) Забавно си е.
 
От: Да се чуствам ли преебан?

Това между другото е един от най-големите подводни камъни в бизнеса - подизпълнителите.
Определено... лично аз съм имал безброй много проблеми с подизпълнители. Няма да коментирам загубите и пропуснатите ползи, но това беше една от основните причини да се насоча към малко по-различна сфера на развитие...


MsGer е...
Специално за MsGer аз лично съм чувал и други недоволни клиенти... няма да казвам кои, защото е било казано на маса и елементарната етика не ми позволява да коментирам... но лично за мен не е човек, с който бих работил.



radev не разбрах точно, кой ти е клиента, но ако са хората от http://premestvane.bg/ свирни и ще им обясня и аз за какво става дума... пичовете са готини и страшно коректни, работил съм за тях(главно SEO) и мога да кажа, че са едни от малкото готини клиенти, а доколкото съм чувал са и наистина добри професионалисти в областта си. Дано не си се злепоставил много... за жалост доста хора обичат да си оставят ръцете... :(
 
От: Да се чуствам ли преебан?

Радев би ли споделил на ЛС кой е този, тъй като след месец-два ще ми трябват няколко човека за писане на статии и да не попадна на тоя ;)
 

Горе