Да си бъде хостинг сам !?

iskous

Member
Здравейте,
Имам един въпрос, на който бих желал отговор от някое компетентно лице, което е запознато с хостинг услугите и т.н. Имам домейн, който искам да използвам, обаче искам да си създам собствен хостинг, тоест да не плащам на някаква хостинг компания, а аз самия да си бъде хостинг. Дали има такава възможност ? Ако може малко помощ.
 
От: Да си бъде хостинг сам !?

След като дори не знаеш какво е да имаш собствен хостинг, със сигурност няма да се оправиш. Цените са много евтини, така че не се занимавай с глупости.
 
От: Да си бъде хостинг сам !?

След като дори не знаеш какво е да имаш собствен хостинг, със сигурност няма да се оправиш. Цените са много евтини, така че не се занимавай с глупости.

Да, и аз си помислих това. Прави си, вече имам няколко идеи. Заключете темата.
 
От: Да си бъде хостинг сам !?

Здравейте,
Имам един въпрос, на който бих желал отговор от някое компетентно лице, което е запознато с хостинг услугите и т.н. Имам домейн, който искам да използвам, обаче искам да си създам собствен хостинг, тоест да не плащам на някаква хостинг компания, а аз самия да си бъде хостинг. Дали има такава възможност ? Ако може малко помощ.

Тази тема е разискване вече (не веднъж). Накратко не е невъзможно, но стига да си струва. За малко сайтче което може да се държи на SharedHosting план не си струва. За нещо по голямо, за което иначе ще ти искат някаква сериозна сума месечно, си струва...
Има и условности, трябва да има и някои които разбира да ти го направи(и поддържа). Също така, ще ти трябва машина само за това със сравнително добри параметри(казвам това, за да не си помисли някои да си хоства сайта под уиндоуса като сложи някакви шашми )...
 

Горе