Да си сложиа ли Windows 7?!

От: Да си сложиа ли Windows 7?!

То се едно XP няма :D Слагай и не му мисли, като за Windows май е най-читавият засега.
 
От: Да си сложиа ли Windows 7?!

Ако не играеш игри най-добре сложи нещо, което не е Уиндоус.
 
От: Да си сложиа ли Windows 7?!

Добър е, заслужаава си да се сложи.
 
От: Да си сложиа ли Windows 7?!

Уиндоус 7 е най-доброто за един комп в момента, аз вече чакам с нетърпение и осмицата.
 
От: Да си сложиа ли Windows 7?!

Тая 8-ца може и да не се окаже чак толкова добра. Досега Майкрософт ги карат добрите версии през една, а именно:
95 - работи
96 - много зле
98 - работи
Милениум - хич го няма
XP - работи
Vista - по-добре без нея
7 - работи
8 - ......
 
От: Да си сложиа ли Windows 7?!

Не съвсем.
95 беше голяма боза (толкова, че се бях върнал на 3.11).
Виста пък със service pack 1 се държеше доста прилично – просто хората очакваха Х години по-късно операционните системи да работят на старите им щайги както предното поколение.
 
От: Да си сложиа ли Windows 7?!

Съгласен съм с "DR_GIGGULS " относно Виста със сервизен пакет 1, нямах оплаквания, даже много ми хареса и не исках да я сменям с "windows 7"
За "windows 7" има много, много изписано и тук, и в други форуми, като цяло добре се държи в зависимост как се грижиш за компютъра си.
В повечето случаи "windows" е като жилището, ако не чистиш след себе си и тряскаш вратите се разваля, ако се грижиш добре за него ти е приятно и уютно.
Все пак почти всяко ново нещо е по-добре, тъй че с две ръце за "windows 7", но като си направим сметка за цента, лично аз бих предпочел "Linux" било то и платен(има такива дистрибуции), но няма да е по-скъп от "windows 7"
За момента ползвам "windows" тъй като ми е подарък за р.д.-то, щях да се разплача :/ , вместо пиене да купят те ми взели "windows"
 
От: Да си сложиа ли Windows 7?!

Не съвсем.
95 беше голяма боза (толкова, че се бях върнал на 3.11).
Виста пък със service pack 1 се държеше доста прилично – просто хората очакваха Х години по-късно операционните системи да работят на старите им щайги както предното поколение.

Ми ти си стой със смешното XP на старата ти щайга щом е "Не съвсем."
ха ха ха
 
От: Да си сложиа ли Windows 7?!

Аз имам 4 gb ram i съм с win 7. Върви ми перфектно. Пускам няколко сравнително тежки програми като Photoshop CS5 или игри като Need for Speed Hot Pursuit (2010), Need for Speed Shift 2 Unleashed (2011), Grand Theft Auto IV (мисля, че е 2008 ) и не ми секат въпреки, че имам 4 gb ram. Съветвам те да си го сложиш.
 

Горе